Niezwykły sukces 14-letniej Polki w amerykańskim „Mam talent”. Od razu awansowała do półfinału

Niezwykły sukces 14-letniej Polki w amerykańskim „Mam talent”. Od razu awansowała do półfinału
Fot. America's Got Talent / YouTube.com
Stacja7.pl / tk

Sara James, 14-letnia piosenkarka z Polski wzięła udział w przesłuchaniach do amerykańskiego "Mam talent". Jej występ tak bardzo spodobał się jurorom, że nastolatka od razu awansowała do półfinałów programu.

Młoda piosenkarka zwyciężyła w przeszłości w czwartej edycji „The Voice Kids” oraz wystąpiła w Eurowizji dla dzieci reprezentując Polskę. Zajęła tam drugie miejsce.

Niedawno 14-latka postanowiła wziąć udział w przesłuchaniach do amerykańskiego „Mam talent”.

„W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i …. wzięłam udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent‼️” – napisała piosenkarka na Instagramie.

DEON.PL POLECA

Pierwszy występ Polki tak bardzo spodobał się jurorom, że Simon Cowell postanowił nacisnąć „złoty przycisk”, dzięki któremu nastolatka od razu awansowała do półfinału programu.

Sara powiedziała w programie o swoich polskich korzeniach i odpowiedziała na pytanie, dlaczego postanowiła wziąć udział w „Mam talent”.

- Kiedy byłam mała, oglądałam filmiki z programu i byłam tym zachwycona. Mówią, że w Ameryce wszystko się spełnia, że marzenia się spełniają. Sprawdzimy, czy to prawda – odpowiedziała piosenkarka.

Koncert na Jasnej Górze

W ubiegłym roku Sara James zaśpiewała piosenkę "Jesus Christ, You Are My Life" podczas koncertu Abba Ojcze na Jasneg Górze.

Źródło: Stacja7.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz P. Terlikowski

Częstochowa jest domem Matki Polaków – Czarnej Madonny. Jak dobrze go znamy?

Tysiące cudownych uzdrowień, pielgrzymi z najdalszych zakątków świata i legendy, które rozpalają wyobraźnię milionów wierzących.

Czy klasztor w Częstochowie nawiedził sam Mesjasz? Kto...

Skomentuj artykuł

Niezwykły sukces 14-letniej Polki w amerykańskim „Mam talent”. Od razu awansowała do półfinału
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.