Niezwykły sukces 14-letniej Polki w amerykańskim „Mam talent”. Od razu awansowała do półfinału

Niezwykły sukces 14-letniej Polki w amerykańskim „Mam talent”. Od razu awansowała do półfinału
Fot. America's Got Talent / YouTube.com
Stacja7.pl / tk

Sara James, 14-letnia piosenkarka z Polski wzięła udział w przesłuchaniach do amerykańskiego "Mam talent". Jej występ tak bardzo spodobał się jurorom, że nastolatka od razu awansowała do półfinałów programu.

Młoda piosenkarka zwyciężyła w przeszłości w czwartej edycji „The Voice Kids” oraz wystąpiła w Eurowizji dla dzieci reprezentując Polskę. Zajęła tam drugie miejsce.

Niedawno 14-latka postanowiła wziąć udział w przesłuchaniach do amerykańskiego „Mam talent”.

„W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i …. wzięłam udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent‼️” – napisała piosenkarka na Instagramie.

Pierwszy występ Polki tak bardzo spodobał się jurorom, że Simon Cowell postanowił nacisnąć „złoty przycisk”, dzięki któremu nastolatka od razu awansowała do półfinału programu.

Sara powiedziała w programie o swoich polskich korzeniach i odpowiedziała na pytanie, dlaczego postanowiła wziąć udział w „Mam talent”.

- Kiedy byłam mała, oglądałam filmiki z programu i byłam tym zachwycona. Mówią, że w Ameryce wszystko się spełnia, że marzenia się spełniają. Sprawdzimy, czy to prawda – odpowiedziała piosenkarka.

Koncert na Jasnej Górze

W ubiegłym roku Sara James zaśpiewała piosenkę "Jesus Christ, You Are My Life" podczas koncertu Abba Ojcze na Jasneg Górze.

Źródło: Stacja7.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz P. Terlikowski

Częstochowa jest domem Matki Polaków – Czarnej Madonny. Jak dobrze go znamy?

Tysiące cudownych uzdrowień, pielgrzymi z najdalszych zakątków świata i legendy, które rozpalają wyobraźnię milionów wierzących.

Czy klasztor w Częstochowie nawiedził sam Mesjasz? Kto...

Skomentuj artykuł

Niezwykły sukces 14-letniej Polki w amerykańskim „Mam talent”. Od razu awansowała do półfinału
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.