Rodzice i sześcioro dzieci wygrali "Mam talent". Otrzymane pieniądze przekażą innym

Rodzice i sześcioro dzieci wygrali "Mam talent". Otrzymane pieniądze przekażą innym
(fot. youtube.com)
stacja7.pl / jb

"Wnieśli do każdego domu promień światła Bożego Narodzenia", "ten finał był niesamowity", "przynieśli dużo nadziei i pokoju" - czytamy w komentarzach. A jak Wam się podoba?

Ośmioosobowa rodzina Lefevre pochodzi z Wersalu, a ich pasją jest muzyka sakralna. To właśnie w ten sposób chcą dawać świadectwo wiary. "Chcieliśmy wyrazić naszą miłość do muzyki sakralnej, a nasza wiara katolicka jest w ten sposób widoczna" - mówią.

Pierwszy raz pojawili się w programie jesienią 2020 roku i podbili serca jurorów tym wykonaniem:

DEON.PL POLECA

15 grudnia wystąpili w finale. Niestety, jedno z dzieci zaraziło się koronawirusem, dlatego swój występ transmitowali online z domu. To nie przeszkodziło im jednak w osiągnięciu sukcesu.

Najstarszy z rodzeństwa, 22-letni Gaël, wspomina to wydarzenie, jako niesamowite. "Od początku w to wierzyłem, a jednocześnie była duża konkurencja" - mówi. Mąż i ojciec, Gabriel, przyznał, że na wszelki wypadek schłodzili wcześniej butelkę szampana, dzięki czemu zaraz po wygranej mogli wznieść toast.

Cała rodzina otrzymała 100 tys. euro, część z nich chcą przekazać stowarzyszeniu pomagającemu najsłabszym, a resztę wykorzystają na nowe projekty muzyczne, być może na wydanie płyty.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Mamy głos! My również jesteśmy Kościołem i jesteśmy za niego odpowiedzialni!

Coraz więcej osób ma wrażenie pogłębiającego się kryzysu w Kościele. Skandale związane z  ukrywaniem przypadków pedofilii, zadziwiające wypowiedzi części hierarchów i niezrozumiałe polityczne sojusze...

Skomentuj artykuł

Rodzice i sześcioro dzieci wygrali "Mam talent". Otrzymane pieniądze przekażą innym
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.