Starsza, dzielna kobieta sprząta park z rosyjskich pocisków

Starsza, dzielna kobieta sprząta park z rosyjskich pocisków
Fot. Mikhail Volkov / unsplash.com / Twitter.com
o2.pl / tk

Ukraińska dziennikarka opublikowała na Twitterze zdjęcie przedstawiające starszą kobietę, która własnymi rękami sprząta jeden z parków w Charkowie z pozostałości po rosyjskich pociskach.

Na fotografii widać, jak starsza ubrana w kamizelkę kobieta ciągnie za sobą dużych rozmiarów pozostałość po rosyjskiej rakiecie.

„Nic specjalnego, tylko przypadkowa Ukrainka, która pracuje w służbie komunalnej. Sprząta park po rosyjskim ostrzale. Moi ludzie. Moi bohaterowie” – napisała dziennikarka Yana Suporovska.

„Jak poinformowała Suporowska, w widocznym na zdjęciu parku w sobotę doszło do rosyjskiego ataku. Zginęło w nim 10 osób, w tym 7-miesięczne dziecko. 34 osoby zostały ranne” – podaje o2.pl.

Według internautów pocisk, który ciągnie kobieta to rakieta kasetowa. Jej stosowanie jest zabronione prawem międzynarodowym.

Ukraińcy używają rosyjskich bomb do gotowania

Ukraińcy w pomysłowy sposób wykorzystują odłamki z rosyjskich pocisków. Magazyn "Business Ukraine mag" opublikował na Twitterze zdjęcie, na którym widać do czego służą pozostałości po rosyjskich pociskach.

 

Źródło: o2.pl / tk
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Łukasz Walewski

Jak walczyć o swoje, nie doprowadzając do katastrofy

W jaki sposób myślą tyrani? Czy wszyscy są tacy sami? Jak zdobyć nad nimi przewagę, a potem rozbroić i pokonać? Czy lepiej ostro naciskać oponenta, a może...

Skomentuj artykuł

Starsza, dzielna kobieta sprząta park z rosyjskich pocisków
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.