Szukasz pracy pełnej wyzwań? Dołącz do nas!

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Dołącz do nas!
(fot. shutterstock/ aj)
Logo źródła: WAM ed

Kama z Wydawnictwa WAM mówi, że pracując z nami, można dzwonić nawet do samego papieża Franciszka. Obiecuje też dobrą kawę i najlepsze książki na świecie do zrobienia! Może czekamy właśnie na ciebie?

Wydawnictwo WAM - największe i najstarsze polskie wydawnictwo katolickie. Dostarcza czytelnikom ponad sto nowości książkowych rocznie, skupia w swoim portfolio także największy katolicki portal internetowy DEON.pl, multimedialne studio Inigo i kilka tytułów prasowych.

Zapraszamy do naszej drużyny. Gwarantujemy nieziemskie wyzwania i niezapomniane przygody. Dobrą atmosferę, szybki rozwój i otwartość na twoje pomysły!

Zapraszamy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. digital marketingu (media społecznościowe)

Młodszy specjalista ds. marketingu i e-commerce

Specjalista ds. promocji

Specjalista ds. trade marketingu

Po kliknięciu w wyżej wymienione nazwy stanowisk, poznasz szczegóły.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@wydawnictwowam.pl do 15.06.2017 r.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)". Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznajcie opinie tych, których przygoda z pracą w Wydawnictwie WAM trwa

Kama Hawryszków: tutaj możesz zadzwonić nawet do papieża, bo dlaczego nie?

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Dołącz do nas! - zdjęcie w treści artykułu

(fot. archiwum prywatne)

Cieszę się, że mogę robić rzeczy, które zbliżają ludzi do Boga. Praca w redakcji uczy mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Że można wykonać telefon nawet do papieża - bo dlaczego nie? Masz u nas cały kolaż możliwości. Możesz rozwijać pasje literackie, szkolić się z umiejętności praktycznej pracy nad tekstami. Możesz wymyślać nowe książki, inspirować najrozmaitszych autorów własnymi pomysłami. Możesz nauczyć się zarządzania projektem wydawniczym, koordynowania pracy wielu ciekawych ludzi: autorów, grafików, korektorów. Możesz inicjować spotkania autorskie, panele dyskusyjne i rozmaite eventy. Bo czekamy tu na ciebie z kawą i najlepszymi książkami na świecie do zrobienia!

Atmosfera? To prawdziwy kosmos! Miliony pomysłów, nieustanne tworzenie, ogarnianie gwiazd - mniejszych i większych. Wiele rozmów przy kawie i ciachu. Śmiech, czasami łzy, ale wylewane wspólnie z koleżeńskim wsparciem.

Bartek Sury: najlepsze projekty są efektem współdziałania

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Dołącz do nas! - zdjęcie w treści artykułu nr 1

(fot. Mikołaj Cempla)

 

Praca w WAM-ie to przygoda, podczas której wiele się nauczyłem i ciągle się uczę. Empirycznie przekonałem się, że podstawą zawsze pozostaje otwarte i życzliwe nastawienie do współpracowników, autorów, kolegów z zespołu. Najlepsze projekty są efektem współdziałania, a nie gry w pojedynkę. Wspólnie chcemy dawać naszym czytelnikom opowieści, które pomagają rozwijać się duchowo. Staramy się robić tylko tyle i aż tyle.

Damian Strączek: kochasz książki? Tutaj swoją miłość możesz przekazywać dalej

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Dołącz do nas! - zdjęcie w treści artykułu nr 2

(fot. archiwum prywatne)

Ważne jest dla mnie pokazywanie ludziom, że wartości są pociągające. Cieszę się, że jestem częścią dynamicznego i młodego zespołu. Uczę się tutaj wypływania na szerokie wody, budując firmę o zasięgu gólnopolskim, która dociera zarówno do tradycyjnego, jak i do nowoczesnego odbiorcy.

Jeśli kochasz książki, możesz przekazywać swoją miłość dalej. Możesz sprawdzić się w działaniu i dołączyć do odważnego zespołu.

Sławek Rusin: chodzimy nieprzetartymi szlakami 

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Dołącz do nas! - zdjęcie w treści artykułu nr 3

(fot. archiwum prywatne)

Mimo, że tak bardzo się nieraz różnimy, to jednocześnie świetnie się uzupełniamy. Nauczyłem się tutaj, że dobra organizacja jest tak samo ważna jak super pomysł. I, że warto chodzić nieprzetartymi szlakami. Panuje tu atmosfera wymagająco-akceptująca, bo w Wydawnictwie WAM ludziom po prostu wewnętrznie zależy na tym, co robią.

Zapraszamy! 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Dołącz do nas!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.