Ta piosenka jest szczera jak dziecięca modlitwa [MUZYKA]

Ta piosenka jest szczera jak dziecięca modlitwa [MUZYKA]
fot. Gabi Gąsior / YouTube
GGDuo / YouTube / pk

"Dzięki waszej muzyce stajemy się lepszymi ludźmi" - piszą internauci. Posłuchaj wzruszającego utworu, w którym rodzina muzyków śpiewa o tym, co jest naprawdę ważne. Nie tylko w Święta.

"Już nie mam miejsca, jak to się stało?
Że wciąż myślałam, że mam za mało….
A przecież święta to dobry czas,
by zacząć dawać, nie tylko brać"

- śpiewa Hania, która wspólnie z rodzeństwem - Jagodą i Filipem - oraz rodzicami - Gabrysią i Wojtkiem - nagrała wzruszającą świąteczną piosenkę.

"Największy skarb"

Nowy utwór Gabrysi i Wojtka Gąsior oraz ich dzieci wprowadza w klimat Adwentu i Bożego Narodzenia.

DEON.PL POLECA

"Autorska piosenka świąteczna, nagrana wraz z dziećmi, powoli staje się naszą tradycją. Już trzeci rok z rzędu publikujemy coś nowego w przedświątecznym czasie" - piszą muzycy z GGDuo, duetu, który zdążył zmienić się w rodzinny zespół. Ich najnowsza piosenka jest piękną modlitwą, w której słowach odnajdą się nie tylko dzieci ale również dorośli.

Muzycy z GGDuo już nie raz udowodnili, że w swoich piosenkach potrafią przekazywać ważne i budujące treści; od lat śpiewają o Bożej miłości do człowieka, wierze i modlitwie.

"Dzięki waszej muzyce stajemy się lepszymi ludźmi", "Jestem zachwycona i poruszona", "Usłyszałem skłaniający do refleksji, pięknie zaśpiewany utwór z mądrym i dojrzałym tekstem. Dziękuję! To jest piękne, ważne i wspaniałe!" - to tylko niektóre z komentarzy internautów.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Ta piosenka jest szczera jak dziecięca modlitwa [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.