Ten kot jest niesamowity. Zobacz, jak ratuje malca przed wypadnięciem z balkonu

Ten kot jest niesamowity. Zobacz, jak ratuje malca przed wypadnięciem z balkonu
Fot. Twitter/@Gabriele_Corno
Twitter/@Gabriele_Corno/mk

Niektórzy widzą w kotach zwierzęta o zadziwiającej inteligencji. To nagranie potwierdza, jak niesamowite potrafią być te zwierzaki. Zobacz scenę, w której kot ratuje małe dziecko od niebezpiecznej sytuacji, a być może także od tragedii.

Jeden z użytkowników Twittera umieścił na swoim koncie nagranie, którego bohaterami są kot i kilkunastomiesięczny malec. Scena rozgrywa się na balkonie budynku mieszkalnego. Dziecko zaciekawione tym, co dzieje się wokół, usiłuje wychylić się, aby zobaczyć okolicę. Kot zachowuje się jak opiekun, który chroni malca przed groźną sytuacją. Zobaczcie, jak zwierzak zniechęca dziecko do zaspokojenia swojej ciekawości, co - być może bez tej kociej interwencji - zakończyłoby się bardzo tragicznie. W miejscu, gdzie mały człowiek próbuje zobaczyć świat, znajduje się przedmiot (prawdopodobnie skrzynia klimatyzatora), po którym dziecko mogłoby się wspiąć, a wtedy już tylko krok od tragedii.

Oglądający filmik twitterowicze nie kryli podziwu dla zwierzaka. Dopisywane były hashtagi #cat i #bodygard (ochroniarz). Jeden z komentujących napisał, że chciałby mieć takie ochroniarza codziennie przy sobie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mar Pavón, Laure du Faÿ

Słoń miał bardzo, bardzo długą trąbę, której używał, by pomagać swoim przyjaciołom. 

Hipopotam dokuczał mu z powodu tej niezwykle długiej trąby, mówiąc: „To nienormalne!”.

Ale co jest "normalne"?

Skomentuj artykuł

Ten kot jest niesamowity. Zobacz, jak ratuje malca przed wypadnięciem z balkonu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.