Ten utwór to modlitwa, która zabiera strach [MUZYKA]

Ten utwór to modlitwa, która zabiera strach [MUZYKA]
fot. Dorota Majka / YouTube
Dorota Majka / YouTube

Piosenka, którą za chwilę usłyszycie, powstała w czasie zmagań z diagnozami i chorobą. Jest bardzo osobista. Jeśli wsłuchacie się w jej słowa, doświadczycie bliskości Ojca.

"Nie chcę się bać, bo Ty jesteś ze mną" - to słowa utworu Doroty Majki, z jednej strony proste, z drugiej - głębokie i bardzo nam wszystkim potrzebne. Kto z nas nie doświadcza w swoim życiu strachu i trudności, gdy ostatnimi siłami wołamy do Tego, który ma moc przynieść ukojenie. Tylko On. Im wcześniej się do Niego zwrócimy, tym szybciej doświadczymy pokoju, którego nie może dać nikt inny.

"Najbardziej osobista z moich dotychczasowych piosenek na kanale. Powstała kilka lat temu w czasie zmagania się z diagnozami i chorobą. Jako, że zostaje wysłana w świat w czasie epidemii, może komuś będzie pomocna w przeżywaniu tego trudnego i niezrozumiałego po ludzku czasu. Życzę wszystkim nadziei i ufności, niezależnie od okoliczności" - napisała pod swoim utworem Dorota Majka.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Ten utwór to modlitwa, która zabiera strach [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.