Darek Malejonek nagrał niezwykły utwór. To hołd dla Prymasa Wyszyńskiego

Darek Malejonek nagrał niezwykły utwór. To hołd dla Prymasa Wyszyńskiego
Fot. MaleoVEVO / Youtube
Stacja7.pl / Youtube / kb

"Każde małe słowo rzeźbi i kształtuje ciebie i rozmówców twych… wiesz? Język może goić albo ranić i brzemienny w treści jest" - to słowa wyjątkowej piosenki Darka Malejonka. Utwór "Najmilsza" powstał w ramach akcji upamiętniającej Prymasa Wyszyńskiego.

„Czas to miłość – polscy artyści dla Prymasa Wyszyńskiego” to projekt muzyczny, realizowany przez portal Stacja7 wspólnie z muzykiem Dariuszem Malejonkiem. Jego celem jest oddanie hołdu przez polskich artystów Prymasowi Tysiąclecia.

"Utwory opowiadające o życiu i nauce Kardynała są lekcją przebaczania, miłości i wytrwałości" - czytamy w opisie nagrania piosenki "Najmilsza" na youtube.

Dariusz Robert „Maleo” Malejonek to polski kompozytor, wokalista i gitarzysta, jest członkiem zespołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3 oraz Arka Noego. Założył Maleo Reggae Rockers. 

Źródło: Stacja7.pl / Youtube / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Stefaniak

Prymas Stefan Wyszyński był bezsprzecznie mężem opatrznościowym, apologetą wolności Kościoła i swobody, wyznawania wiary przez człowieka w czasach ideologii socjalizmu. Zapłacił za to wielką cenę, zwłaszcza w postaci powszechnego niezrozumienia. Prześladowany przez komunistów stał się...

Skomentuj artykuł

Darek Malejonek nagrał niezwykły utwór. To hołd dla Prymasa Wyszyńskiego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.