Traktor zderzył się z tico i złamał na pół

Traktor zderzył się z tico i złamał na pół
Fot. Y S / unsplash.com
Poniedziałek, 16:00
gniezno24.com / tk

W Gnieźnie doszło do nietypowego wypadku. Ciągnik zderzył się z niewielkim samochodem daewoo tico. Pojazdy uległy uszkodzeniom, z czego traktor złamał się w połowie.

Wypadek, z winy kierującego ciągnikiem, miał miejsce w Gnieźnie na ulicy Gdańskiej. Według policji kierujący pojazdami byli trzeźwi, a do szpitala trafili podróżujący Daewoo Tico.

Kierujący ciągnikiem marki Zetor wraz z przyczepą jadąc od strony Wiaduktu Solidarności w kierunku osiedla Winiary, podczas zawracania nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z kierującym samochodem marki Daewoo Tico, jadącym z tego samego kierunku - przekazała asp. sztab. Anna Osińska.

Policjanci zatrzymali dokumenty mężczyzny jadącego traktorem. Okazało się, że przyczepa pojazdu miała nieaktualne badania techniczne.

Źródło: gniezno24.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa
27,93 zł
39,90 zł

Zdrowie zakręcone w słoikach

Kiszenie i fermentacja z dr Ewą Dąbrowską to kolejna książka pokazująca bogactwo kuchni roślinnej. Kiszonki wspomagają układ odpornościowy i pokarmowy, ponieważ naturalny proces konserwowania nie pozbawia produktów ich składników odżywczych. Dlatego...

Skomentuj artykuł

Traktor zderzył się z tico i złamał na pół
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.