Narzeczeni zginęli w wypadku samochodowym. Następnego dnia mieli wziąć ślub

Narzeczeni zginęli w wypadku samochodowym. Następnego dnia mieli wziąć ślub
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

Narzeczeni Martyna i Bartosz zginęli w wypadku samochodowym dzień przed swoim ślubem. Do tragedii doszło w Świecy (woj. wielkopolskie). Samochód 26-letniej kobiety i 32-letniego mężczyzny zderzył się z ciężarówką.

Ślub miał odbyć się w kościele pw. św. Anny w Niedźwiedziu Wlkp. k. Ostrzeszowa – w rodzinnych stronach Martyny. To, że został odwołany, potwierdził w środę w rozmowie z PAP proboszcz parafii Waldemar Wiertelak.

Do wypadku doszło we wtorek po godz. 15 na DW 444 w Świecy w kierunku Odolanowa (Wielkopolskie). Tam zderzyły się samochód ciężarowy z osobówką. Ze wstępnych ustaleń ostrowskiej policji wynika, że citroen zjechał częściowo na pobocze i ustawił się bokiem. Wtedy ciężarówka uderzyła przodem w bok auta osobowego. Citroen wypadł z drogi i zatrzymał się w polu kukurydzy.

Narzeczeni zginęli dzień przed swoim ślubem

Jak poinformowała rzecznik prasowy ostrowskiej policji mł. asp. Małgorzata Michaś, kobieta i mężczyzna ponieśli śmierć na miejscu.

Kierowca ciężarówki, który sam podróżował, został poddany badaniu na trzeźwość; nie stwierdzono obecności alkoholu.

Ostatni wpis zmarłej Martyny na profilu społecznościowym z 20 sierpnia brzmi: "Z radością zawiadamiamy o naszym ślubie. Będzie nam miło widzieć Was w tym szczególnym dniu". Wcześniej narzeczeni byli na wakacjach w Grecji. Mieszkali w Poznaniu i z tym miastem wiązali swoją przyszłość.

Policja, pod nadzorem prokuratury, prowadzi czynności, by wyjaśnić wszystkie okoliczności wypadku.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Biel SJ

Opowieść o dorastaniu do zaufania

Niezależnie od etapu życia stajemy czasami w obliczu sytuacji, które są ponad nasze siły. Ciągle dojrzewamy – dorastamy do tworzenia autentycznych relacji międzyludzkich, przezwyciężamy różne lęki. W tym wszystkim wciąż...

Skomentuj artykuł

Narzeczeni zginęli w wypadku samochodowym. Następnego dnia mieli wziąć ślub
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.