Tragiczny wypadek w Świętokrzyskim. Nie żyje kobieta z dzieckiem potrącone przez samochód

Tragiczny wypadek w Świętokrzyskim. Nie żyje kobieta z dzieckiem potrącone przez samochód
2 miesiące temu
PAP / tk

38-letnia kobieta i czteroletnia dziewczynka zostały śmiertelnie potrącone przez samochód w Daleszycach (woj. Świętokrzyskie). Sprawca wypadku odjechał z miejsca zdarzenia. Policja odnalazła jego samochód.

38-letnia kobieta i czteroletnia dziewczynka zginęły potracone przez samochód w Daleszycach (Świętokrzyskie). Policja odnalazła samochód, którego kierowca odjechał z miejsca wypadku.

Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem na ulicy Kościelnej w Daleszycach.

"W niewyjaśnionych dotąd okolicznościach volkswagen passat potrącił 38-letnią kobietę i 4-letnią dziewczynkę. Niestety, obie wskutek poniesionych obrażeń zginęły na miejscu. Razem z nimi szli także mężczyzna i chłopiec, którzy nie odnieśli obrażeń" – powiedział PAP mł. asp. Damian Janus z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Kierowca volkswagena passat odjechał z miejsca wypadku. "Policjanci namierzyła już samochód, który najprawdopodobniej brał udział w tym tragicznym zdarzeniu. Z właścicielem tego auta trwają aktualnie czynności. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia" – dodał policjant.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Biel SJ
23,03 zł
32,90 zł

Opowieść o dorastaniu do zaufania

Niezależnie od etapu życia stajemy czasami w obliczu sytuacji, które są ponad nasze siły. Ciągle dojrzewamy – dorastamy do tworzenia autentycznych relacji międzyludzkich, przezwyciężamy różne lęki. W tym wszystkim wciąż...

Skomentuj artykuł

Tragiczny wypadek w Świętokrzyskim. Nie żyje kobieta z dzieckiem potrącone przez samochód
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.