Utwór dla wszystkich małżonków i poszukujących miłości

Utwór dla wszystkich małżonków i poszukujących miłości
Gabriela Blacha / YouTube

"Każdy kolejny rok w małżeństwie to dla mnie jubileusz. To dar, który znalazłam i życzę go każdemu" - tak zaczyna opowieść o swoim nowym utworze Gabrysia Blacha.

"Myślę, że wiele osób znalazło swoje szczęście, a wiele też dalej go szuka. I tym i tym pragnę zadedykować ten utwór jako życzenia na kolejne dni, miesiące i lata" - dodaje.

Singiel "1, 2, 3" od wczoraj można obejrzeć na YouTube i posłuchać na Spotify.

Ja matka, ja artystka

"Jako muzyk żyjący na co dzień swoją pasją, od początku małżeństwa staję przed wyzwaniem dzielenia siebie «na części» - mówi Gabrysia. Tym bardziej od momentu, kiedy jest z nami nasz syn. Sedno jednak w tym, że nie jestem w tym sama. Wiem, że może nie będę we wszystkim doskonała i wiem też, że z zewnątrz może wyglądać to jak wariactwo, ale z pomocą męża, mogę realizować różne role i spełniać je w danej chwili na 100%. Artyści nie są zresztą żadnym wyjątkiem, to samo dotyczy wielu innych profesji, które wykonujemy".

O małżeństwie inaczej

"Warstwa wideo zachęca do tego, żeby na małżeńską codzienność popatrzeć trochę inaczej. Trochę z przymrużeniem oka, na wesoło i radośnie. Chcieliśmy wywołać uśmiech widza, w kontekście tematu, który ma w swojej naturze też wiele trudu. Ale tak właśnie rozumiem małżeństwo, że pomimo tego trudu, idziemy wspólnie razem. To, że rozumiemy swoje pasje i pragnienia daje nam możliwość wzajemnego wspierania się i mobilizowania do działania, przez to nawet na te codzienne obowiązki «spada» trochę kolorowej pasji".

DEON.PL POLECA

W nagraniu “1, 2, 3” wzięli udział przyjaciele artystki: Radosław Pendziałek, Martyna Sołtysik, Łukasz “Forest” Piechota oraz Michał Dziewiński. Nagraniem wideo i montażem zajęła się kolejny raz załoga Onde Studio, MUA - Jowita Barcz (Babski Warsztat).

Gabriela Blacha - wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, instruktorka gospel i autorka tekstów. Oprócz projektu sygnowanego swoim nazwiskiem jest liderką Kwartetu C.D.N. i pomysłodawczynią ogólnopolskiego projektu "Wesoły Wędrownik", promującego twórczość i działalność pedagogiczną swojego ojca, Norberta Blachy, zmarłego w 2012 roku.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Utwór dla wszystkich małżonków i poszukujących miłości
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.