"Jesteś piękna. Jesteś piękny". Posłuchaj utworu, który chwyta za serce i wyciska łzy

"Jesteś piękna. Jesteś piękny". Posłuchaj utworu, który chwyta za serce i wyciska łzy
Fot. Freedom is Near collective / YouTube
Freedom is Near collective / YouTube / pk

Ta piosenka powstała dla wszystkich, którzy przestali wierzyć w swoje piękno, bo zostali wykorzystani seksualnie. Na szczęście, uzdrowienie jest możliwe.

Czasem uzdrowienie zadanych w dzieciństwie ran jest tak trudne, że wydaje się niemożliwe. Ale  rzeczywistość jest inna; jest Ktoś, kto kocha w sposób czysty i doskonały.

DEON.PL POLECA
VIDEO: scenariusz: Michał Bernardyn, Aleksandra Jaromin
reżyseria: Michał Bernardyn obsada: Magdalena Jaworska, Basia Puchawska, Maciej Puchawski
zdjęcia: Janek Sobierajski
montaż: Michał Bernardyn
make up artist: Agnieszka Brudny
obsługa techniczna planu: Marcin Misiak
wsparcie krawieckie: Kasia Garbarz
produkcja: soul seed media

AUDIO: słowa i muzyka: Aleksandra Jaromin
tłumaczenie angielskie: Edyta Tombarkiewicz
wokal: Aleksandra Jaromin, Adam Chojnacki
flet: Agnieszka Brudny
altówka: Ania Stankiewicz wiolonczela:
Kamila Bonder
aranż i realizacja nagrań: Michael Oleksik
miks i mastering: Mateusz Banasiuk

Wizja projektu: Aleksandra Jaromin

"Przez miesiąc w Domu Modlitwy rozważaliśmy jeden werset Pnp 1,5 wg tłumaczenia Passion Translation. Ono jest takie szczególne, ponieważ jest dialogiem między Pasterzem - Królem (Oblubieńcem), a Szulamitką (Oblubienicą):

Szulamitka:
Dziewice Jeruzalem! W tej zstępującej ciemności wiem, że jestem tak niegodna - tak potrzebująca...
Pasterz - Król:
Ale jesteś taka urocza, taka piękna!
Szulamitka:
Czuję w sobie taką ciemność i suchość, jak pustynne namioty wędrownych nomadów.
Pasterz - Król:
Ale jesteś taka urocza, taka piękna...
Jak delikatny, lniany gobelin wiszący w Świętym Miejscu.

Przez miesiąc byliśmy w tym słowie i rozważaliśmy to, jak się czuje Oblubienica, co w niej widzi Oblubieniec, że na tę jej ciemność, o której ona mówi, którą mu przedstawia On ciągle odpowiada to samo, bez wątpliwości, bez zawahania, tylko po prostu ma jedną odpowiedź: ale jesteś piękna! I tak wchodziliśmy w to Słowo z różnych stron i prawda Boga przekraczała nasze pojęcie! Przecież, jeżeli czyjaś skóra jest ciemna, jak namioty wędrownych nomadów, to jest ciemna, to znaczy, że widać tę czerń, grzech, słabość. Co widzi Oblubieniec odpowiadając zawsze: jesteś piękna!? I pewnego dnia, po miesiącu, po prostu przyszły do mnie słowa, muzyka, motyw rytmiczny... i wieczorem sobie to wszystko zgrałam na dyktafon i pomyślałam, że to nie jest ze mnie, że to z Ducha. Wierzę, że to jest owoc miesięcznego rozważania Słowa i że Bóg mi coś dał, że dał mi nową pieśń" - mówi Aleksandra Jaromin misjonarka Domu Modlitwy Warszawa 24/7.

Projekt "Pnp 1,5 Jesteś piękna" skierowany jest szczególnie do tych, którzy nie widzą swojego piękna, ponieważ jako dzieci - zamiast Miłości - doświadczyli wykorzystania w przestrzeni seksualnej. Ich granice zostały podstępnie przekroczone, doświadczyli bliskości, która niesie krzywdę, dotyku, który ogałaca, dobroci, która jest manipulacją i zwodzeniem. A teraz, jako dojrzali ludzie zmagają się ze swoją ciemnością, wstydem, poczuciem winy, każdego dnia samotnie dźwigają ciężar samopotępienia, wysłuchując w swoich umysłach głosów, które oskarżają i wytykają to, co było... i każdy dzień przeżywają w lęku, że wszystko się wyda, że wyjdzie na jaw ta ciemna prawda na ich temat i wtedy zostaną odrzuceni. Nie pamiętają, jak to jest nie bać się.

Projekt "Pnp 1,5 Jesteś piękna" powstał, aby inspirować do życia duchową pełnią w Bożej obfitości, już teraz! Bliskość z Jezusem uzdrawia, oczyszcza i leczy. Uzdalnia każdego do życia bez lęku, bez wstydu, a przekleństwo przeszłości przemienia w błogosławieństwo i siłę teraźniejszości. Wierzymy, że takie jest pragnienie Boga, aby każdy, kto cierpi usłyszał Jego głos mówiący bezpośrednio do jego serca: "Jesteś piękny! Jesteś piękna!".

Jest wiele osób, które potrzebują usłyszeć tę prawdę, bo bardziej wierzą kłamstwu, które mówi: "Jesteś do niczego, nie ma w tobie piękna, jest ciemność i suchość!".

Jeśli niesiesz w sercu osoby zmagające się z traumatyczną przeszłością, to zachęcamy Cię do wsparcia tego niezwykłego dzieła.

Strona na Facebooku (KLIK!)

Inicjatorką projektu jest Aleksandra Jaromin - od 2 lat misjonarka Domu Modlitwy Warszawa 24/7, lider uwielbienia, wcześniej nauczyciel orientacji przestrzennej w OSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Laskach. "Czuję się powołana do głoszenia Bożego Słowa w mediach poprzez sztukę, założyłam grupę Freedom Is Near collective, która niesie tę misję. Projekt «Pnp 1,5 Jesteś piękna» jest pierwszym, który rozpoczyna działalność misyjną w mediach. Jego początek ma miejsce w osobistej, wielogodzinnej modlitwie i rozważaniu Słowa Bożego" - pisze o swoim projekcie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Grzywocz

Czy duchowość może szkodzić?
Gdzie zaczyna się opętanie, a gdzie choroba?
Czy myśli bluźniercze podsyłają nam demony?
Czym różni się zwykły smutek od depresji?

Ksiądz Krzysztof Grzywocz był niewątpliwie jednym z najbardziej...

Skomentuj artykuł

"Jesteś piękna. Jesteś piękny". Posłuchaj utworu, który chwyta za serce i wyciska łzy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.