21-letnia Polka śmiertelnie dźgnięta nożem w Londynie

21-letnia Polka śmiertelnie dźgnięta nożem w Londynie
Fot. Timo Wielink / unsplash.com
PAP / tk

21-letnia kobieta z Polski została śmiertelnie dźgnięta nożem w alejce w pobliżu szkoły w dzielnicy South Ealing w zachodnim Londynie - poinformowała policja. W związku z tą sprawą zatrzymano 29-letniego mężczyznę.

Do zabójstwa doszło krótko po północy z poniedziałku na wtorek. Ofiara zmarła na miejscu zdarzenia w efekcie zadanych jej pchnięć nożem. O samym zabójstwie policja informowała już we wtorek, ale dopiero w środę, po skontaktowaniu się z rodziną zamordowanej, podała do publicznej wiadomości personalia ofiary, którą jest pochodząca z Polski Ania Jędrkowiak.

Policja przekazała również, że w związku z tą sprawą we wtorek najpierw zatrzymano, a następnie wypuszczono bez postawienia zarzutów 20-letniego mężczyznę, zaś później aresztowano pod zarzutem morderstwa 29-latka, który przebywa w policyjnym areszcie.

Detektyw Brian Howie z londyńskiej policji metropolitalnej, który kieruje śledztwem, powiedział, że to drugie aresztowanie jest bardzo znaczące dla dochodzenia i ujawnił, że ofiara oraz zatrzymany znali się. Tym niemniej policja apeluje do wszystkich, którzy mogli być świadkami, bądź przypadkowo zarejestrować jakieś podejrzane zdarzenie na monitoringu domowym, o zgłoszenie się.

Źródło: PAP / tk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sabine Bernau

Coraz więcej osób spostrzega siebie samych jako chorobliwie roztargnionych i ogarniętych wewnętrznym niepokojem. Wiele z nich, szukając źródła tego stanu, dowiaduje się z zaskoczeniem, że ma ADHD. Niektórzy rozpoznają własne objawy w zachowaniu swoich dzieci...

Skomentuj artykuł

21-letnia Polka śmiertelnie dźgnięta nożem w Londynie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.