6-metrowy komin runął na 71-latka. Mężczyzna przeżył wypadek

6-metrowy komin runął na 71-latka. Mężczyzna przeżył wypadek
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

W miejscowości Poladowo w gminie Śmigiel w Wielkopolsce 6-metrowy metalowy komin runął na 71-latka. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Jak poinformował oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Kościanie (woj. wielkopolskie) mł. asp. Dawid Kryś, "otrzymaliśmy informację, że w miejscowości Poladowo w gminie Śmigiel na mężczyznę runął komin".

- Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy ratowniczo-gaśnicze z jednostki w Kościanie oraz jeden zastęp OSP ze Śmigla. Po przyjeździe na miejsce, po przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono, że metalowy komin, o długości ok. 6 metrów, który znajdował się przy pieczarkarni na prywatnej posesji, przewrócił się i uderzył w stojącego obok niego 71-latka – powiedział Kryś.

Dodał, że mężczyzna w chwili przybycia służb był "kontaktowy i przytomny". - Mężczyzna leżał na ziemi, nie był przygnieciony przez ten komin. Strażacy udzielili poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Na miejsce przybył również zespół ratownictwa medycznego; zdecydowano o przewiezieniu tego mężczyzny do szpitala na dalsze badania – zaznaczył.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Renzo Allegri

Renzo Allegri opisuje wszystkie te zjawiska, które do San Giovanni Rotondo przyciągały tłumy. Mówiono o nich cuda Ojca Pio. Autor przytacza dziesiątki opowieści i relacji naocznych świadków. Stygmaty, dar bilokacji, przepowiadanie przyszłości, zdolność odczytywania myśli...

Skomentuj artykuł

6-metrowy komin runął na 71-latka. Mężczyzna przeżył wypadek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.