90-letni krawiec poszedł do baru na kawę i dzięki temu zagra w filmie znanego reżysera

90-letni krawiec poszedł do baru na kawę i dzięki temu zagra w filmie znanego reżysera
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. pl.depositphotos.com)
PAP/x.com/dm

Niektórzy stali godzinami w kolejce, by pojawić się w najnowszym filmie Petera Greenawaya z Dustinem Hoffmanem, który będzie kręcony w mieście Lukka w Toskanii. 90-letniemu krawcowi wystarczyło to, że w przerwie w pracy poszedł do baru na kawę i tam został wypatrzony przez ekipę filmową.

Lokalne włoskie media opisały historię, jaka przydarzyła się sędziwemu Vittoriano Bertozziemu, właścicielowi renomowanej pracowni krawieckiej.

DEON.PL POLECA
Gdy 90-latek pił kawę w barze, podeszła do niego przebywająca tam również kobieta z produkcji, od października wybierająca przede wszystkim statystów spośród ponad 2 tysięcy osób w różnym wieku, które zgłosiły się z całej Toskanii na wiadomość o zdjęciach do filmu znanego brytyjskiego reżysera.

- Ma pan piękną twarz - powiedziała przedstawicielka ekipy znanemu w okolicy krawcowi i zaproponowała mu zagranie małej roli w filmie. On zaś zaprosił osoby z produkcji do swojej pracowni i tam po namyśle przyjął propozycję.

- Śmiać mi się chce, bo przeczytałem, że przyjechali ludzie także spoza Lukki i godzinami stali w kolejce w nadziei, że zostaną wybrani. A wybrali mnie, choć tego nie chciałem, a poszedłem tylko na kawę do baru - powiedział krawiec z Toskanii.

Zdjęcia rozpoczną się wkrótce.

PAP/x.com/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

90-letni krawiec poszedł do baru na kawę i dzięki temu zagra w filmie znanego reżysera
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.