Euroliga: Porażka Wisły, będzie trzeci mecz

Nie udała się koszykarkom Wisły Can Pack wyprawa do Brna. W drugim meczu ćwierćfinału Euroligi "Biała Gwiazda" przegrała z Frisco Sika 72:87 i o awansie do Final Four zadecyduje trzeci mecz, który rozegrany zostanie w najbliższa środę w Krakowie.

Krakowianki bardzo dobrze zaczęły prowadząc w pierwszej kwarcie już sześcioma punktami. Końcówka kwarty należała jednak do gospodyń, które zdobyły siedem "oczek", nie tracąc żadnego. Historia powtórzyła się w drugiej odsłonie, Wisła prowadziła już pięcioma punktami, ale ostatnie minuty przegrała 2:12.
Na grę "Białej Gwiazdy" w drugiej połowie lepiej spuścić zasłonę milczenia. Krakowianki fatalnie pudłowały, niecelnie podawały i co gorsza słabo broniły. W efekcie coraz bardziej traciły dystans do gospodyń, by ostatecznie przegrać różnicą 15. punktów.

Frisco Sika Brno - Wisła Can Pack Kraków 72:87 (23:24, 15:19, 14:23, 20:21)