Gdańsk: mężczyzna wjechał samochodem w ludzi w centrum miasta

Gdańsk: mężczyzna wjechał samochodem w ludzi w centrum miasta
Fot. freestocks / unsplash.com
PAP / tk

Kierowca wynajętego samochodu w nocy z soboty na niedzielę urządził sobie rajd po ul. Długiej w Gdańsku. Wjechał w dwie osoby po czym uderzył w latarnię.

Jak przekazał oficer prasowy KMP w Gdańsku asp. sztab Mariusz Chrzanowski ok. godz. 2 w nocy funkcjonariusze zostali powiadomieni o samochodzie poruszającym się po ul. Długiej w Gdańsku.

Na poszukiwania pirata drogowego został wysłany patrol. - 30-latek został zatrzymany na ul. Chmielnej w Gdańsku. Policjanci dotarli też do dwóch osób, które zostały potrącone przez mężczyznę - relacjonował Chrzanowski.

Dodał, że w wyniku zderzenia, jedna osoba został przewieziona do szpitala. Funkcjonariusz wskazał, że po tym, jak mężczyzna zatrzymał się na latarni w centrum miasta próbował uciekać.

DEON.PL POLECA

- Kierowca był trzeźwy. Będzie od niego pobrana krew do badań na zawartość zakazanych substancji - dodał oficer prasowy. Policjanci ustalają i przesłuchują świadków oraz sprawdzają monitoring. Zatrzymany 30-latek z Gdańska trafił do policyjnego aresztu.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sabine Bernau

Coraz więcej osób spostrzega siebie samych jako chorobliwie roztargnionych i ogarniętych wewnętrznym niepokojem. Wiele z nich, szukając źródła tego stanu, dowiaduje się z zaskoczeniem, że ma ADHD. Niektórzy rozpoznają własne objawy w zachowaniu swoich dzieci...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Gdańsk: mężczyzna wjechał samochodem w ludzi w centrum miasta
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.