Hołownia przerywa milczenie i zabiera głos w sprawie kandydatury na prezydenta

Hołownia przerywa milczenie i zabiera głos w sprawie kandydatury na prezydenta
(fot. Filip Ćwik)
facebook.com / kk

Szymon Hołownia odniósł się do medialnych doniesień z ostatnich tygodni.

Znany katolicki publicysta, który niedawno ogłosił swoje pożegnanie z programem "Mam Talent", dziś w facebookowym wpisie poinformował o stanowisku względem ewentualnej kandydatury w kolejnych wyborach prezydenckich.

Poniżej publikujemy wpis Hołowni:

"Dziękuję wszystkim, którzy tak żywo interesują się tym, czy wezmę udział w nadchodzącej kampanii mającej wyłonić spośród nas następnego Prezydenta RP.

DEON.PL POLECA


Bardzo się cieszę i jestem naprawdę poruszony tymi setkami (czy już raczej tysiącami) głosów wsparcia i zachęty, które teraz dostaję, opowieściami o nowej nadziei, którą ten pomysł w wielu miejscach i osobach obudził. Za pojawiające się też głosy krytyczne też dziękuję - jeśli wykraczają poza hejt, dają do myślenia.

Sprawa jest bardzo poważna. Odpowiedzialne podejście do niej wymaga wielu badań, rozmów, namysłu, naprawdę ciężkiej pracy. Wiem i widzę, że wielu kolegów i koleżanek z mediów nie wytrzymuje już ciśnienia, ale proszę o odrobinę cierpliwości Gdy podejmę decyzję, jakakolwiek by nie była - dowiecie się o niej najpierw Wy, moi Czytelnicy i Odbiorcy, dowiecie się jako pierwsi i ode mnie, bezpośrednio.

Jeszcze raz - serdecznie Wam dziękuję"

O sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Hołownia

Odkryj to, co ma sens

Hołownia nie należy do tych, co "patrzą na prawo, patrzą na lewo. A patrząc - widzą wszystko oddzielnie, że dom..., że Stasiek..., że koń..., że drzewo...". Hołownia pisze o bezdomnych,...

Skomentuj artykuł

Hołownia przerywa milczenie i zabiera głos w sprawie kandydatury na prezydenta
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.