Kościan: 90-letni mężczyzna wpadł do grobu i z obrażeniami trafił do szpitala

Kościan: 90-letni mężczyzna wpadł do grobu i z obrażeniami trafił do szpitala
Fot. KP PSP w Kościanie
polsatnews.pl / tk

W Kościanie (woj. wielkopolskie) doszło do niebezpiecznej sytuacji. 90-letni mężczyzna spacerując po cmentarzu wpadł do wykopanego grobu. Konieczna była interwencja straży pożarnej. Po wyciągnięciu seniora z grobu, trafił on do szpitala.

90-latek wpadł do grobu

Do sytuacji doszło w sobotę 22 kwietnia na cmentarzu przy ul. Bączkowskiego w Kościanie. 90-letni mężczyzna chodząc po cmentarzu wpadł do dziury, która została wykopana pod grobowiec.

"Lokalne media poinformowały, że wykopana pod grobowiec dziura była zabezpieczona i przykryta płytą. Gdy senior na nią wszedł, leciwa konstrukcja nie wytrzymała i uległa pęknięciu" – czytamy na polsatnews.pl.

Świadkowie wypadku wezwali straż pożarną, pogotowie oraz policję. Mężczyzna wpadł do wykopu, który miał głębokość 2,5 metra. Mimo że senior był przytomny, został ranny w głowę. Konieczne było przetransportowanie go do szpitala.

Źródło: polsatnews.pl / tk

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sabine Bernau

Coraz więcej osób spostrzega siebie samych jako chorobliwie roztargnionych i ogarniętych wewnętrznym niepokojem. Wiele z nich, szukając źródła tego stanu, dowiaduje się z zaskoczeniem, że ma ADHD. Niektórzy rozpoznają własne objawy w zachowaniu swoich dzieci...

Skomentuj artykuł

Kościan: 90-letni mężczyzna wpadł do grobu i z obrażeniami trafił do szpitala
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.