Krotoszyn: nie żyje starsza osoba zarażona koronawirusem

Krotoszyn: nie żyje starsza osoba zarażona koronawirusem
(fot. unsplash.com)
5 miesięcy temu
PAP / ml

Zmarła kobieta w starszym wieku na oddziale wewnętrznym szpitala, zakażona koronawirusem. Była przewlekle chora, dlatego nie wiadomo, czy to Covid-19 był przyczyną jej śmierci - poinformował we wtorek PAP rzecznik prasowy szpitala w Krotoszynie Sławomir Pałasz.

Rzecznik prasowy szpitala w Krotoszynie Sławomir Pałasz przekazał PAP, że we wtorek na oddziale wewnętrznym szpitala zmarła pacjentka w starszym wieku, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem.

"Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną śmierci kobiety, ponieważ cierpiała też na przewlekłe choroby" - poinformował PAP rzecznik.

Poza zmarłą na oddziale wewnętrznym przebywa jeszcze siedmiu zarażonych pacjentów, którzy będą przetransportowani do szpitala zakaźnego w Poznaniu. „Oddział wewnętrzny, na którym leżeli zdiagnozowani pacjenci, zamknięto i odizolowano, pobrano też wymazy od pozostałych na oddziale 26 osób, w tym czterech pracowników medycznych” - poinformował PAP rzecznik prasowy szpitala Sławomir Pałasz.

O sytuacji w placówce zawiadomiono służby sanitarne.

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 147 przypadków zakażenia koronawirusem, cztery osoby zmarły.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Grzegorz Strzelczyk
14,94 zł
24,90 zł

Ze wszystkich miłości ta jest chyba najtrudniejsza

Kościół jest jak potężne drzewo, w którego koronie każdy może się schronić i posilić. Tam, gdzie owoce, są jednak i czarne ptaszyska, zawzięcie wydziobujące to, co próbuje wyrosnąć....

Skomentuj artykuł

Krotoszyn: nie żyje starsza osoba zarażona koronawirusem
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Krotoszyn: nie żyje starsza osoba zarażona koronawirusem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.