Liga Mistrzyń: BKS rozbity przez Fenerbahce

Mimo zmiany trenera siatkarki BKS-u Aluprof Bielsko-Biała nadal przegrywają w Lidze Mistrzyń. We wtorek podopieczne Mariusza Wiktorowicza w meczu grupy C rozgrywek uległy u siebie gładko jednej z najsilniejszych ekip europejskiej siatkówki - Fenerbahce Stambuł 0:3 (-19, -21, -17).

W pierwszym secie wyrównana walka trwała do stanu 17:17. Siatkarki znad Bosforu zdobyły wówczas 5 punktów z rzędu i rozstrzygnęły wynik partii. Na losach drugiej odsłony zaważyła słabość bielszczanek w środkowej części seta. W trzeciej partii gospodynie powalczyły jedynie na początku, później przewaga zespołu gości nie podlegała już dyskusji.

Fenerbahce pozostaje jedyną drużyną w Lidze Mistrzyń, która dotychczas nie straciła nawet seta.