Michał Żewłakow strzela dla Olympiakosu

Michał Żewłakow strzelił bramkę dla Olympiakosu Pireus w wygranym 2:1 (2:1) meczu ostatniej kolejki fazy zasadniczej greckiej ekstraklasy piłkarskiej z Arisem Saloniki. To drugi gol Polaka w obecnym sezonie.

33-letni Żewłakow bramkę uzyskał w 33. minucie spotkania strzałem głową. Drugiego gola dla zespołu z Pireusu zdobył z karnego Włoch Vincenzo Maresca (45). Polski obrońca zagrał przez 90 minut.

Mecz został w pierwszej połowie przerwany na ponad 10 minut z powodu awantur na trybunach.

Olympiakos zakończył rozgrywki fazy grupowej na drugim miejscu z 64 punktami. Mistrzem Grecji został Panathinaikos Ateny - 70 pkt. Teraz zespoły z miejsc od drugiego do piątego zagrają w meczach barażowych o prawo gry w Lidze Mistrzów i Lidze Europejskiej.