Mikołaj za siedem dni. Nie daj się zwariować!

PAP / wab

Do Mikołaja zostało tylko siedem dni, w sklepach z zabawkami zaczyna się prawdziwe szaleństwo - informuje "Polska The Times".

W tym roku hitem prezentów będą konsole gier komputerowych z kontrolerami ruchu gracza. Prawdziwy renesans przeżywają też gry planszowe. I jedne i drugie są koszmarnie drogie.

DEON.PL POLECAJak radzą pytani przez gazetę eksperci, z zakupami nie warto czekać na ostatni moment, bo ceny będą się zmieniać jak w kalejdoskopie, a wybór z dnia na dzień będzie mniejszy.

Co gorsza, z najnowszego raportu opublikowanego przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta wynika, że w co trzeciej skontrolowanej zabawce wykryto różnego rodzaju uchybienia. Druty wystające z misiów, zbyt małe elementy w zabawkach dla niemowląt, łatwy dostęp do baterii - to najczęściej spotykane niedopatrzenia.

Gdy już mamy prezenty, trzeba jeszcze zainwestować w brodatego Mikołaja. To kolejny wydatek. Wizyta domowa, trwająca do pół godziny, kosztuje 100-160 zł. Mikołaja można zaprosić do szkoły lub przedszkola za 300-400 zł.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Mikołaj za siedem dni. Nie daj się zwariować!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.