NBA: Debiut T-Maca w Nowym Jorku

W lidze NBA Dallas Mavericks pokonali w Miami ekipę Heat przerywając serię 5 zwycięstw z rzędu drużyny z Florydy. W zespole New York Knicks zadebiutował sprowadzony z Houston Rockets Tracy McGrady.

O zwycięstwie ekipy z Dallas przesądziła 3 kwarta spotkania, wygrana 27:12. Mavericks wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca. Najlepszym strzelcem zwycięzców był Dirk Nowitzki - 28 punktów. 22 punktów dla Miami zdobył rezerwowy obrońca Daequan Cook.

McGrady mecz Oklahoma City Thunder zaczął w pierwszej piątce. Na parkiecie spędził 32 minuty. Zdobył 26 punktów, miał 5 asyst i 4 zbiórki. Knicks w tym sezonie wyjątkowo udanie podeszli do transferów: pozyskany z Bostonu Eddie House zdobył aż 24 punkty, a sprowadzony z Sacramento Kings Sergio Rodriguez miał 6 asyst. Mimo to ze zwycięstwa cieszyli się goście, dla których była to ósma z rzędu wygrana w lidze.

Toronto Raptors - Washington Wizards 109:104 (34:32, 30:25, 21:31, 24:16)
New York Knicks - Oklahoma City Thunder 118:121 (31:25, 26:27, 23:30, 25:23, dogr. 13:16)
Chicago Bulls - Philadelphia 76ers 122:90 (25:23, 33:16, 30:30, 34:21)
Dallas Mavericks - Miami Heat 97:91 (21:27, 23:25, 26:12, 27:27)
Milwaukee Bucks - Charlotte Bobcats 93:88 (24:16, 30:23, 19:23, 20:26)
Houston Rockets - Indiana Pacers 115:125 (30:27, 35:27, 25:36, 25:35)
Los Angeles Clippers - Sacramento Kings 99:89 (21:22, 39:23, 17:23, 22:21)