Zmarła dziennikarka RMF. Miała 37 lat

Zmarła dziennikarka RMF. Miała 37 lat
Fot. depositphotos.com
rmf.fm / kb

Nie żyje Edyta Bieńczak. Dziennikarka przeżyła 37 lat. Od 13 lat pracowała w redakcji RMF FM. - W naszych sercach i w naszej redakcji nikt nigdy Cię nie zastąpi. Nie wierzymy, że odeszłaś. TY wzięłaś urlop na żądanie! Czekamy na Ciebie, Edyta. Wszyscy w RMF24.pl. R.I.P. - tak pożegnał dziennikarkę Marek Balawajder, dyrektor pionu informacji w RMF FM.

Edyta Bieńczak w portalu RMF24.pl i "Faktach RMF FM"  pracowała jako wydawczyni. W czwartek rano dziennikarze redakcji poinformowali o śmierci dziennikarki.

Dziennikarka RMF - Edyta Bieńczak

"Ciężko ująć w słowa 13 wspólnych radiowych lat. 13 lat pracy, dyskusji, rozmów i sporów. O rzeczy błahe, ważne i najważniejsze. Edyta była idealistką. Nieustępliwa. Jeśli w coś wierzyła, broniła tego z wielką żarliwością" - piszą radiowcy po śmierci swojej koleżanki.

"Nic nie uśmierzy naszego bólu, nikt nie wypełni pustki po Tobie. Nie żyje Edyta Bieńczak, Edzia, Edka, Edi, Kreweta – jak mówiła sama o sobie" - wspominają koledzy redakcyjni zmarłą.

Źródło: rmf.fm / kb

Na początek jesieni, w dniach 23-30 września 2021 r., mamy dla was rabat do 40 proc. na publikacje WAM i MANDO oraz 15 proc. na książki innych wydawców. Wpisz kod: JESIEN21D

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Emmanuelle Huisman-Perrin
17,20 zł
21,50 zł

Nie ulega wątpliwości, że śmierć jest kresem ziemskiego życia wszystkich stworzeń. O ile w świecie przyrodniczym zjawisko to jest dla nas - ludzi zjawiskiem naturalnym, tak już wobec nas samych niekoniecznie. Z powodu lęku i...

Skomentuj artykuł

Zmarła dziennikarka RMF. Miała 37 lat
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.