Ośmiolatka zaginęła w warszawskiej szkole. Finał tej historii może zaskoczyć

Ośmiolatka zaginęła w warszawskiej szkole. Finał tej historii może zaskoczyć
Fot. Depositphotos.com
PAP / mł

W drugi dzień roku szkolnego doszło do bardzo nerwowej sytuacji w jednej ze szkół podstawowych w Ursusie. Matka nie mogła odnaleźć ośmioletniej córki w szkole. Okazało się, że dziewczynka poszła do innej klasy. O zdarzeniu poinformowali w środę strażnicy miejscy.

Do strażników miejskich biorących udział w akcji "Bezpieczna droga do szkoły" podeszła we wtorek po godzinie 8 rano roztrzęsiona kobieta. Łamiącym się głosem powiedziała, że nie może w szkole odnaleźć swojej ośmioletniej córki. Wyjaśniła, że chciała donieść dziecku książki, ale dziewczynki nie było w klasie.

Służbom podano rysopis dziecka

Strażnicy wraz kobietą natychmiast poszli do szkoły i rozpoczęli poszukiwania. - Razem z personelem szkoły przeszukano korytarze, szatnie i toalety, bez rezultatu. Panie ze świetlicy również powiedziały, że dziecka w tym dniu nie widziały - przekazali w środę strażnicy.

Powiadomiono policję, a także terenowe załogi straży miejskiej, podając rysopis dziecka.

DEON.PL POLECA

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić jeszcze jedną, wydawałoby się mniej prawdopodobną opcję. Ich przypuszczenie było trafne. Okazało się, że dziewczynka poszła nie do swojej klasy, gdzie, jak gdyby nigdy nic, uczestniczyła w zajęciach.

O szczęśliwym zakończeniu tej niecodziennej historii natychmiast powiadomiono matkę 8-latki i odwołano dalsze poszukiwania.

PAP / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Monika Szubrycht

To, że jesteśmy mniejsi, nie oznacza, że nasze problemy również takie są.

Dzieci. Doświadczają odrzucenia, chorują na depresję, zaburzenia lękowe, samookaleczają się, targają się na własne życie. One równie mocno, co dorośli, doświadczają kryzysów psychicznych....

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Ośmiolatka zaginęła w warszawskiej szkole. Finał tej historii może zaskoczyć
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.