Piłkarze ręczni zagrają z Litwą i Chorwacją

PAP/PR

Na początku czerwca reprezentacja Polski w piłce ręcznej rozegra cztery kontrolne mecze. Trener Bogdan Wenta na dwa pojedynki z Litwą (5-6.06.) powołał zawodników z polskich klubów, a z Chorwacją (11-13.06.) zagrają także szczypiorniści z klubów zagranicznych.

Z Litwą reprezentacja Polski zmierzy się w Elblągu i Olsztynie, z Chorwacją w Kielcach i Warszawie. Zgrupowanie kadry rozpocznie się 2 czerwca w Olsztynie, a po dwumeczu z Litwą konsultacja szkoleniowa będzie kontynuowana w Warszawie.

DEON.PL POLECA
Mariusz Jurasik, Patryk Kuchczyński, Daniel Żółtak, Piotr Grabarczyk, Paweł Podsiadło, Tomasz Rosiński, Mateusz Jachlewski, Rafał Gliński, Kamil Krieger, Mateusz Zaremba (wszyscy KS Vive Targi Kielce), Adam Malcher, Piotr Adamczak, Bartłomiej Tomczak (wszyscy MKS Zagłębie Lubin), Robert Orzechowski, Michał Adamuszek, Maciej Mroczkowski (wszyscy MMTS Kwidzyn), Piotr Wyszomirski (KS Azoty Puławy), Mateusz Jankowski (MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.), Jarosław Paluch (SPR Chrobry Głogów), Dawid Przysiek (MKS Nielba Wągrowiec), Piotr Chrapkowski (AZS AWFiS Gdańsk), Arkadiusz Miszka (Wisła Płock).

Po spotkaniach z Litwą trener kadry narodowej dokona zmian w składzie reprezentacji na konsultację szkoleniową i mecze z Chorwacją 11 i 13 czerwca. Uwzględnieni będą zawodnicy grający w klubach zagranicznych.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Piłkarze ręczni zagrają z Litwą i Chorwacją
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.