Ryszard Tarasiewicz zostaje w Śląsku Wrocław

PAP/PR

Ryszard Tarasiewicz pozostanie szkoleniowcem Śląska Wrocław w sezonie 2010/2011. Trener spotkał się w czwartek z Radą Nadzorczą klubu, przed którą m.in. złożył sprawozdanie z zakończonego właśnie sezonu.

Jak poinformował rzecznik prasowy Śląska Michał Mazur, podczas spotkania z radą Tarasiewicz oprócz złożenia analizy zakończonego w ostatnią sobotę sezonu, przedstawił m.in. plan wzmocnień przed nowymi rozgrywkami.

"Rada Nadzorcza przyjęła wyjaśnienia trenera do wiadomości. Wspólnie ustalono, że celem na najbliższy sezon będzie zajęcie miejsca w pierwszej piątce ekstraklasy oraz walka o Puchar Polski" - dodał rzecznik.

Jednocześnie Rada Nadzorcza zdecydowała, że w klubie powstanie stanowisko dyrektora sportowego, odpowiedzialnego za transfery i nadzorowanie pionu szkoleniowego Śląska Wrocław.

Tarasiewicz rozpoczął pracę we wrocławskim klubie w 2004 r. i pod jego wodzą drużyna wywalczyła awans do II ligi. W sezonie 2006/2007 prowadził Jagiellonię Białystok, a w połowie 2007 r. powrócił do Wrocławia, a następnie wywalczył ze Śląskiem awans do ekstraklasy.

25 czerwca 2009 r. Tarasiewicz podpisał kontrakt, który z drużyną ze stolicy Dolnego Śląska wiąże go do 2012 r.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Ryszard Tarasiewicz zostaje w Śląsku Wrocław
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.