Telekomunikacja wyprzedaje nieruchomości

Telekomunikacja wyprzedaje nieruchomości
(fot. Cezary Piwowarski / Wikimedia Commons)
PAP / slo

Grupa Telekomunikacji Polskiej chce sprzedać ponad 250 nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych i mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie całego kraju - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

- Portfel naszych nieruchomości jest bardzo zróżnicowany: znajdują się w nim nieruchomości w Warszawie, którymi mogą być zainteresowane duże firmy, ale również niewielkie nieruchomości zlokalizowane w różnych regionach Polski, odpowiednie dla lokalnych przedsiębiorców lub osób fizycznych. Posiadamy również bogatą bazę gruntów - powiedziała cytowana w komunikacie Magdalena Hauptman, Dyrektor Zarządzania Nieruchomościami Grupy TP.

- Sprzedaż należących do nas nieruchomości to element długoterminowej strategii optymalizacji portfela posiadanych przez TP budynków i gruntów - dodała.

W portfolio znajdują się m.in. budynek biurowy w Warszawie przy ul. Pięknej, grunty pod zabudowę mieszkaniową w Łomiankach, grunt w Konstantynowie, Płocku, zabytkowe kamienice w Bytomiu, Łodzi, nieruchomości w Gdyni i Gdańsku.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Telekomunikacja wyprzedaje nieruchomości
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.