Warszawa nie zorganizuje sylwestra 2021

Warszawa nie zorganizuje sylwestra 2021
Fot. depositphotos.com
1 miesiąc temu
PAP/ kb

Stołeczny ratusz potwierdza, że w tym roku również nie będzie miejskiej zabawy sylwestrowej. Jak przyczynę podaje pogarszającą się sytuację epidemiczną.

Jako pierwszy poinformował o tym portal tvn.warszawa.

Warszawa. Sylwester 2021

Informację potwierdziła PAP rzeczniczka ratusza Monika Beuth-Lutyk. "Miejskiego sylwestra, tak jak i rok wcześniej, nie będzie. Nie możemy narażać mieszkańców na zarażenie" - przekazała rzeczniczka. "Mamy do czynienia z kolejną falą pandemii, ledwo się wyrabiamy z miejscami w szpitalach. Już ponad 140 szkół pracuje hybrydowo, a w ciągu dnia przybywa nawet 20 placówek" - wylicza Monika Beuth-Lutyk. "Sytuacja jest bardzo poważna się i cały czas się rozwija" - dodała.

Ze względu na epidemię huczny sylwester w ubiegłym roku również się nie odbył. Miasto zachęcało mieszkańców do pozostania w domu. Tuż przed północą na fasadzie Pałacu Kultury i Nauki, a także na warszawskim niebie, rozbłysnął spektakularny pokaz świateł. Świetlne "fajerwerki" zostały zaprojektowane tak, aby było widać je z niemal każdego okna i balkonu. Jeszcze nie wiadomo, jaką niespodziankę szykuje stołeczny ratusz w tym roku.

Źródło: PAP / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Ewa Skarżyńska
13,90 zł

Bajka ukazująca dzieje historycznego miasta - Sandomierza. Dzieci poznają wiele ciekawostek na temat tego pięknego grodu położonego na siedmiu wzgórzach nad Wisłą, które oczarowało samą królową Jadwigę. Mali czytelnicy odwiedzą zamek, lochy, a także usłyszą...

Skomentuj artykuł

Warszawa nie zorganizuje sylwestra 2021
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.