4 ofiary wypadku na trasie Łomża-Augustów

4 ofiary wypadku na trasie Łomża-Augustów
Cztery osoby zginęły w poniedziałek po południu w wypadku na drodze krajowej nr 61 w okolicach miejscowości Żarnowo Pierwsze na trasie Łomża-Augustów. Tyle zostało z osobowego citroena (fot. PAP/Artur Reszko)
PAP / drr

Cztery osoby zginęły w poniedziałek po południu w wypadku na drodze krajowej nr 61 w okolicach miejscowości Żarnowo Pierwsze na trasie Łomża-Augustów - podała policja. Doszło tam do zderzenia ciężarowej scanii z citroenem. Droga została odblokowana po pięciu godzinach.

Jak poinformował PAP Paweł Jakubiak z augustowskiej policji, ciężarówka marki scania jadąca w kierunku Augustowa próbując uniknąć zderzenia z jadącą przed nią cysterną, zjechała na lewy pas ruchu, gdzie zderzyła się z osobowym citroenem, w którym jechała kobieta z trójką dzieci.

Według ustaleń policji wszystkie osoby podróżujące citroenem zginęły w wypadku; trzy osoby zginęły na miejscu, zaś czwarta zmarła w trakcie reanimacji.

Policja bada przyczyny wypadku.

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ok. pięć godzin. Jakubiak poinformował PAP, że w związku z wypadkiem zostały zorganizowane objazdy, samochody jadące z Łomży w stronę Augustowa były kierowane przez Jeżewo, natomiast zmierzające z Augustowa do Łomży musiały jechać przez Białystok.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

4 ofiary wypadku na trasie Łomża-Augustów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.