Bielan: w tym tygodniu ministrowie podsumują trzy lata pracy swoich resortów

Bielan: w tym tygodniu ministrowie podsumują trzy lata pracy swoich resortów
(fot. Materiały prasowe biura poselskiego Adama Bielana [CC BY-SA 3.0], via Wikimedia Commons)
PAP / kk

W najbliższym tygodniu ministrowie podsumują trzy lata pracy swoich resortów za rządów Zjednoczonej Prawicy; będą informować o tym, co się udało zrobić, a co jeszcze przed nami - zapowiedział w poniedziałek wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

Bielan podkreślił na antenie Polskiego Radia, że sobotnia konferencja rządu "Praca dla Polski" - w której udział wziął premiera Mateusz Morawiecki - była podsumowaniem trzech lat rządów obozu Zjednoczone Prawicy. Premier mówił m.in., że rząd wypełnił zobowiązania wyborcze i wrzucił w gospodarce "piąty bieg". Zapewnił także, że programy rządu, m.in. dla wsi, emerytów i miast, mają zapewnione finansowanie.

Wicemarszałek Senatu dodał, że w tym tygodniu również poszczególni ministrowie podsumują pracę swoich resortów. "Będą informować o tym, co nam się udało zrobić, a co jeszcze przed nami w ciągu najbliższego roku" - wyjaśnił Bielan. "Każdy rząd stara się rozliczyć w ten sposób ze swoim wyborcami" - zaznaczył.

O tym, że przez najbliższy tydzień poszczególne ministerstwa podsumują trzy lata rządów PiS, poinformował w niedzielę PAP szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk. Podkreślił jednocześnie, że o szczegółach podsumowań będą informować resorty.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Bielan: w tym tygodniu ministrowie podsumują trzy lata pracy swoich resortów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.