Bronisław Wildstein odchodzi z TVP?

gazeta.pl / wprost.pl / wab

Bronisław Wildstein traci swój program w TVP - informuje gazeta.pl. Z kolei Wprost twierdzi, że publicysta "Rzeczpospolitej" zachowa swój program.

- Podobno prezes, z którym nigdy nie rozmawiałem, uznał, że nie chce ponosić kosztów i chciał przenieść program na 24.00 - powiedział Wildstein.

Jak tłumaczy, powiedział władzom telewizji, że "o tej porze to nie chce", bo "publicystyka na żywo o północy nie ma szans się sprzedać". W konsekwencji umowa na prowadzenie programu została zerwana.

Podobno zadecydowały "wskaźniki biura reklamy", co Wildsteina "bardz dziwi". Dziennikarz dodaje, że "teraz już nic go z TVP nie łączy". - Moja współpraca polegała na prowadzeniu programu, który teraz zdjęto. Nic mnie już więc z telewizją publiczną nie łączy - mówi.

"Bronisław Wildstein przedstawia" był emitowany od września 2008 roku, zawsze na żywo, w różnych porach między 22 a 23.30.

Prezes TVP zmienił zdanie?

Bronisław Wildstein wciąż będzie prowadził w TVP program "Bronisław Wildstein przedstawia". Wczoraj pojawiły się informacje, że program został zdjęty z anteny dzień przed zaplanowaną emisją. Miał to być efekt odrzucenia przez Wildsteina propozycji prezesa Romualda Orła, który chciał przesunąć godzinę emisji audycji na godzinę 24. Wildstein nie zgodził się na to, ale dziś okazało się, że... sprawy nie było. - Rozmawiałem z prezesem, program pozostaje na antenie i wciąż będzie emitowany o godzinie 22:30 - zapewnił Wildstein w rozmowie z Wprost24.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Bronisław Wildstein odchodzi z TVP?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.