Duda odwiedza piekarnię i szpital zaraz po debacie... o 2:00 w nocy

Duda odwiedza piekarnię i szpital zaraz po debacie... o 2:00 w nocy
(fot. PAP/Marcin Obara)
6 lat temu
PAP / ptt

Wizyta w piekarni i szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą były pierwszymi punktami na trasie kandydata PiS na prezydenta Andrzeja Dudy, który w piątek, ostatni dzień kampanii, podróżuje po Polsce. Duda rozmawiał z pracownikami i właścicielami piekarni oraz z personelem szpitala.

Duda dotarł do Nowego Miasta n. Pilicą (mazowieckie) około 2.00 w nocy. Spotkał się z właścicielami i pracownikami rodzinnej piekarni w tym mieście. Duda dopytywał ile pracowników zatrudnia firma i o to gdzie sprzedaje pieczywo. Otrzymał chleb ozdobiony wizerunkiem białego orła.

Następnie udał się do pobliskiego szpitala, gdzie krótko rozmawiał z lekarzami i pielęgniarkami. - Sytuacja jest bardzo poważna, jeśli chodzi o państwa grupę zawodową. (…) To jest kwestia bezpieczeństwa obywateli. Drzwi Pałacu Prezydenckiego będą otwarte i będziemy rozmawiać na ten temat - zwrócił się kandydat PiS do pielęgniarek.

W nocy z czwartku na piątek Duda rozpoczął ostatni dzień kampanii. Przed północą "Dudabusem" spod Sejmu ruszył na objazd kraju, który skończy się tuż przed ciszą wyborczą. - To ostatni moment, żeby walczyć o głosy - podkreślił Duda.

Nad ranem będzie w kopalni "Halemba" na Śląsku, potem spotka się z mieszkańcami Katowic w okolicach dworca, następnie w Śmiechowicach w woj. opolskim odwiedzi rodzinny dom dziecka.

W ciągu dnia będzie też w Opatówku (wielkopolskie), gdzie spotka się z właścicielami gospodarstwa rolnego. Kolejny punkt wizyty to schronisko dla zwierząt w Bełchatowie (łódzkie) i spotkanie z mieszkańcami tego miasta. Przedwyborczy piątek zakończy na rynku w rodzinnym Krakowie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Duda odwiedza piekarnię i szpital zaraz po debacie... o 2:00 w nocy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.