Dwa karambole na krajowej siódemce. Są ranni

PAP / wab

Dwie osoby zostały ranne w karambolu, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 7 w Kroczewie w powiecie płońskim. Zderzyło się tam kilkadziesiąt aut. W drugim karambolu w okolicach Zakroczymia zderzyło się 30 pojazdów. Nikt nie został ranny.

Jak powiedziała Magdalena Siczek-Zalewska z zespołu prasowego mazowieckiej policji, do serii kolizji w Kroczewie mogło dojść z powodu zimowej aury i trudnych warunków pogodowych. Rano na wielu drogach było ślisko.

Według policji, wskutek karambolu dwie osoby zostały ranne. Przewieziono je do szpitala. Policja bada okoliczności wypadku.

Do drugiego karambolu na siódemce doszło w okolicach Zakroczymia. - Na trasie w kierunku Warszawy zderzyło się 30 aut - powiedziała Dorota Tietz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Przez pół godziny trasa była całkowicie zablokowana. Teraz ruch odbywa się tam jednym pasem - dodała.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała w porannym komunikacie, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne; niemniej na niektórych odcinkach występuje błoto pośniegowe.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dwa karambole na krajowej siódemce. Są ranni
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.