"GPC": Judaszowe srebrniki PZPN-u

"Gazeta Polska Codziennie" / PAP / drr

Do regulaminu Stadionu Narodowego, wydanego przez PZPN, w którym wymienia się jednym tchem "materiały m.in. rasistowskie i religijne" jako zakazane do wnoszenia na stadiony, powraca "Gazeta Polska Codziennie".

- Ta kuriozalna decyzja wpisuje się w systematyczne zwalczanie na stadionach praw ludzi wierzących w Boga, kuriozalne stawianie religii na równi z rasizmem, mówi w rozmowie z dziennikiem ks. Jarosław Wąsowicz, organizator IV Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców.

- PZPN walczy z naszą wiarą i patriotyzmem nie po raz pierwszy, przypomina duchowny i podaje przykłady: - Kibicom z Gdańska w Klagenfurcie nie pozwalano rozwiesić transparentu: "Bóg, Honor i Ojczyzna" właśnie z powodu słowa "Bóg", a w czasie jednego z meczów Lechii Gdańsk obserwator PZPN-u nakazał zdjąć transparent z... modlitwą w rocznicę zamachu na Jana Pawła II.

- To kolejny sygnał, że rację mają porządni kibice, którzy bojkotują Euro 2012, zaznacza ks. Wąsowicz. - Ja także nie zamierzam interesować się imprezą, na której nie szanuje się naszej religii i tradycji narodowych. Nie interesują mnie miliony, które mamy przy tej okazji rzekomo zarobić, bo to judaszowe srebrniki, podkreśla duchowny.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"GPC": Judaszowe srebrniki PZPN-u
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.