Kibic z Irlandii zaginął w Bydgoszczy

9 lat temu
PAP / slo

Policja poszukuje 21-letniego kibica z Irlandii, Jamesa Nolana, który około pierwszej w nocy z soboty na niedzielę odłączył się od grupy rówieśników w okolicach Starego Rynku w Bydgoszczy, dotąd nie wrócił do hotelu i nie skontaktował się z kolegami.

- Zaginięcie 21-latka zgłosili jego znajomi w niedzielę około godziny 17. Od tego momentu policjanci cały czas pracują nad ustaleniem miejsca pobytu mężczyzny. Sprawdzono m.in. szpitale i inne placówki służby zdrowia.

Informację z rysopisem przekazano patrolom w mieście, a także korporacjom taksówkowym - poinformował w poniedziałek nadkom. Maciej Daszkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

James Nolan pochodzi z Blessington w Irlandii, w czasie pobytu w Bydgoszczy zatrzymał się w hotelu na Osiedlu Leśnym. Jest szczupły, ma około 160 centymetrów wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia był ubrany w niebieskie dżinsy, szare buty sportowe, białą koszulkę z krótkimi rękawami i z napisem "Chuck Norris" - podała policja.

Komunikat wraz ze zdjęciami i rysopisem zaginionego został przekazany mediom, a także zamieszono go na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Afisze informujące o zaginięciu irlandzkiego kibica rozwieszono w Poznaniu (m.in. na Starym Rynku), gdzie przebywa wielu jego rodaków w związku z meczem Irlandia - Włochy. Konsulat Republiki Irlandii w Poznaniu wydał dwujęzyczną ulotkę z jego rysopisem i fotografią. Zaangażowano też biuro poszukiwania zaginionych Itaka.

Policja prosi osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jamesa Nolana, o kontakt pod numerami 997 lub 52 588-12-49.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Kibic z Irlandii zaginął w Bydgoszczy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.