Kluzik-Rostkowska chce debaty z Kaczyńskim

Kluzik-Rostkowska chce debaty z Kaczyńskim
(fot. PAP/Wojciech Pacewicz)
PAP / psd

Szefowa klubu PJN Joanna Kluzik-Rostkowska wezwała w środę prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego do debaty na temat jakości opozycji w Polsce. "Kaczyński, proponując opozycję emocjonalną i rozdygotaną, jest wygodnym partnerem dla premiera Donalda Tuska" - stwierdziła.

"Wzywam Jarosława Kaczyńskiego na debatę o jakości polskiej opozycji, o tym, jaka opozycja dziś w Polsce powinna być - czy taka rozemocjonowana, niemerytoryczna, czy merytoryczna, twarda, konstruktywna" - oświadczyła Kluzik-Rostkowska na konferencji prasowej w Sejmie.

Jak przekonywała, Polsce potrzebna jest merytoryczna opozycja. "Wydarzenia ostatnich dni pokazują, że Jarosław Kaczyński, proponując opozycję emocjonalną, rozdygotaną, rozemocjonowaną, niekonstruktywną jest idealnym partnerem dla Donalda Tuska. Dlatego że taki sposób bycia w opozycji pozwala Donaldowi Tuskowi nie tłumaczyć się, dlaczego przez ostatnie 4 lata nie reformował finansów publicznych, dlaczego nie zbijał deficytu, dlaczego zrobił tak niewiele, choć miał tak wiele władzy" - powiedziała.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Kluzik-Rostkowska chce debaty z Kaczyńskim
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.