ME 2016: Polska - Szkocja 2:2

ME 2016: Polska - Szkocja 2:2
(fot. PAP/EPA/ROBERT PERRY)
PAP / jm

Robert Lewandowski (zdobywca dwóch goli): "Ten remis może się okazać dla nas zwycięski. Nie ulega wątpliwości, że dobrze się stało, że nie przegraliśmy.

Były momenty, kiedy graliśmy naprawdę dobrą piłkę. Jednak zbyt mało ryzykowaliśmy. Mam jednak nadzieję, że wyciągniemy wnioski, ponieważ Irlandia w niedzielę będzie grała podobnie jak dziś Szkocja".

DEON.PL POLECAKrzysztof Mączyński: "Ten mecz bardzo przypominał ubiegłoroczny pojedynek ze Szkotami w Warszawie. Wygrywaliśmy, przegrywaliśmy i mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W Glasgow zagraliśmy jednak dużo lepiej.

Na tle tego rywala byliśmy zdecydowanie lepsi. Selekcjoner powołując mnie wie, ile mogę dać temu zespołowi. Krytykę osób trzecich trzeba odrzucić".

Arkadiusz Milik: "Bardzo cieszyliśmy się z wyrównującej bramki. Ten punkt wiele dla nas znaczy, bo jesteśmy teraz w bardziej komfortowej sytuacji niż Irlandczycy.

Jednak zwycięstwo ze Szkotami stawiałoby nas w takiej samej sytuacji. Bolało mnie biodro i nie chciałem grać na 80 procent. Ciężko mi jednak powiedzieć, czy będę gotowy na niedzielę".

Kamil Glik: "Przy obu bramkach popełniliśmy duże błędy. Przed niedzielnym meczem z Irlandią musimy to skorygować.

Odzyskaliśmy to, co straciliśmy w marcu w Dublinie, kiedy w końcówce straciliśmy bramkę. Suma szczęścia równa się zeru i w niedzielę spotkają się dwa zespoły, które między sobą rozstrzygną losy awansu. Szkotom trzeba jednak oddać to, że zdobyli dwie piękne bramki".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

ME 2016: Polska - Szkocja 2:2
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.