Na krajowych wczasach też wszystko w cenie

PAP / psd

Wakacje "all inclusive", które Polacy znają z zagranicznych wycieczek, coraz częściej są oferowane przez krajowe hotele - informuje "Rzeczpospolita".

Turyści lubią korzystać z opcji "all inclusive". "To wygodna forma spędzania wakacji. Nie trzeba planować, gdzie się zje posiłek, w cenę są wliczone napoje, drinki i wszystkie hotelowe atrakcje" - przyznaje Agnieszka z Warszawy, która w zeszłym roku w ten sposób spędziła z córką wakacje na Majorce.

DEON.PL POLECA

Teraz podobnie urlop można spędzić także w Polsce. "Takich ofert pojawia się na naszym portalu coraz więcej. Proponują je głównie hotele od trzech gwiazdek w górę" - mówi Anna Podpora z portalu Wypoczynek.pl.

"To propozycja dla osób zapracowanych i zabieganych, które nie mogą poświęcić zbyt wiele czasu, by zorganizować sobie urlop. Dla nich wczasy +all inclusive+ są najlepszą opcją" - uważa dziennikarka Anna Kłossowska. Tyle, że na takie wakacje mogą pozwolić sobie turyści z grubszym portfelem.

Eksperci podpowiadają także, by uważnie przyglądać się ofertom. Dla hotelarzy ten rok jest sprawdzianem tego formatu. "Dopiero przyszły sezon da odpowiedź na pytanie, czy zagości on w turystyce krajowej na dłużej" - twierdzi Anna Podpora.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Na krajowych wczasach też wszystko w cenie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.