Na świecie pojawił się syn Wojciecha Szczęsnego

Na świecie pojawił się syn Wojciecha Szczęsnego
(fot. facebook.com/wojciechszczesny1.official)
onet.pl / instagram.com / jp

30 czerwca urodził się syn Wojciecha Szczęsnego, zawodnika Juventusu Turyn i Mariny Łuczenko-Szczęsnej, piosenkarki. Jesteście ciekawi, jakie dostał imię?

- 30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka Marina Łuczenko-Szczęsna czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! - napisał na swoim profilu na Instagramie Wojciech Szczęsny.

To nietypowe imię jest pochodzenia celtyckiego. Kiedyś było zdrobnieniem imienia "William", ale współcześnie jest już zupełnie osobnym imieniem.

Na dodanym zdjęciu widać jedynie rączki synka i dłonie jego mamy. Marina urodziła w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie.

Napisała: "Kochani, dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe i zarazem chciałabym Wam z radością oznajmić, że 30.06.18 przywitaliśmy na świat naszego cudownego synka. Liam jest już z nami w domku i ma się dobrze. Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko
20,94 zł
29,90 zł

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

Na świecie pojawił się syn Wojciecha Szczęsnego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.