Nie żyje aktorka Ewa Ampulska. Grała w serialach "Ojciec Mateusz" czy "Barwy szczęścia"

Nie żyje aktorka Ewa Ampulska. Grała w serialach "Ojciec Mateusz" czy "Barwy szczęścia"
Fot. pixabay.com
tvp.info / kultura.gazeta.pl / tk

W wieku 43 lat zmarła aktorka Ewa Ampulska. Grała w popularnych serialach takich jak „Ojciec Mateusz”, „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”. Nie jest znana przyczyna śmierci aktorki.

Kim była Ewa Ampulska?

„Ewa Ampulska urodziła się 1 stycznia 1979 roku w Pruszkowie. W telewizji grała głównie role epizodyczne. Można ją było zobaczyć w takich produkcjach jak: ‘Klan’, ‘Na dobre i złe’, ‘Ojciec Mateusz’, ‘Plebania’, ‘Usta Usta’ czy ‘Kryminalni’” – podaje portal kultura.gazeta.pl.

„Serca nam pękają... Odeszła Ewa Ampulska, cudowna kobieta, tancerka, aktorka, która wystąpiła w klipie do mojego utworu „Zakochana”. Piękna, wrażliwa, obdarzona ogromnym talentem. Kochała taniec. Ona była tańcem! Każdy jej ruch zachwycał. Ewuniu... dziękuję ci, że podzieliłaś się ze mną swoim darem i dobrym sercem. Bliskim Ewy chciałabym przekazać ogromne wyrazy współczucia” – napisała na Instagramie piosenkarka Ewelina Flinta.

Wokalistka pracowała z aktorką na planie swojego teledysku, który miał premierę zaledwie dwa miesiące temu.

Źródło: tvp.info / kultura.gazeta.pl / tk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz P. Terlikowski

Siedem spojrzeń na granicę życia i śmierci

Współczesna medycyna coraz skuteczniej przedłuża życie. Czym się kierować przy rozwiązywaniu wynikających stąd dylematów? Jak do tych problemów należy podchodzić od strony etycznej i duchowej? Na co powinna...

Skomentuj artykuł

Nie żyje aktorka Ewa Ampulska. Grała w serialach "Ojciec Mateusz" czy "Barwy szczęścia"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.