Nowe spoty wyborcze Komorowskiego

Nowe spoty wyborcze Komorowskiego
(fot. bronislawkomorowski.pl)
PAP / apd

Sztab kandydata PO zaprezentował w środę trzy nowe spoty, w których Bronisław Komorowski obiecuje, co zrobi, gdy zostanie prezydentem, w dziedzinie polityki społecznej, gospodarczej oraz zagranicznej.

W pierwszym spocie Komorowski przekonuje, że nigdy nie dzielił Polski na A, B, czy C i dodaje, że jest za wolnością i solidarnością. Obiecuje, że gdy zostanie prezydentem, będzie dbał o to, by dotacje unijne trafiały tam, gdzie są najbardziej potrzebne, by polscy rolnicy dostawali coraz więcej pieniędzy, aby każdy miał dostęp do bezpłatnej służby zdrowia, studenci mieli ulgi i stypendia oraz by płace w sferze budżetowej nadal rosły podobnie jak emerytury.

Kolejny rozpoczyna się od pochwały działań rządu. "Dzięki naszym dobrym decyzjom uniknęliśmy losu Grecji, a Polska rozwija się najszybciej w Europie. Ale kryzys w Europie wciąż trwa" - mówi Komorowski. Zwraca uwagę, że by móc walczyć z kryzysem, potrzebna jest zgoda i współdziałanie. Przekonuje, że razem z rządem będzie nadal modernizował Polskę, rozwijał szerokopasmowy internet, zwiększał inwestycje w naukę, zadba o polskie bezpieczeństwo energetyczne, stabilność polskiej waluty.

Ostatni spot dotyczy polityki zagranicznej. Komorowski mówi, że wie, iż w polityce zagranicznej należy "mądrze współpracować", bo wtedy wszyscy na tym korzystają. Komorowski obiecuje, że gdy zostanie prezydentem w porozumieniu z polskimi sojusznikami zakończy misję polskiego kontyngentu w Afganistanie. Przypomina, że już niedługo Polska będzie sprawowała przewodnictwo w Unii Europejskiej i będzie gospodarzem Mistrzostw Europy w piłce nożnej. "Zrobimy to tak, żebyśmy wszyscy mogli być dumni z siebie i z naszej ojczyzny" - przekonuje.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nowe spoty wyborcze Komorowskiego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.