Po wypadku autobusu na A4 – na Ukrainę wróciło 24 podróżnych

Po wypadku autobusu na A4 – na Ukrainę wróciło 24 podróżnych
(fot. PAP/Darek Delmanowicz)
2 miesiące temu
PAP / jb

24 osoby, które uczestniczyły w wypadku ukraińskiego autokaru, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę w pobliżu MOP Kaszyce k. Jarosławia (Podkarpackie) opuściły już Polskę – poinformował w niedzielę PAP rzecznik wojewody podkarpackiego Michał Mielniczuk.

 

"Natomiast w bursie w Jarosławiu, gdzie po wypadku zakwaterowano podróżnych, aktualnie przebywają trzy osoby. Są to kierowca autokaru oraz posiadający bliskich w szpitalach" – dodał rzecznik.

Jak zaznaczył, w szpitalach przebywa 25 poszkodowanych w wypadku, w tym 14 osób jest w stanie poważnym. "W ostatnich godzinach szpitale opuściło czterech poszkodowanych" – poinformował Mielniczuk.

Ranni w wypadku zostali przewiezieni do szpitali w Przemyślu, Jarosławiu, Lubaczowie, Przeworsku, Rudnej Małej oraz dwóch placówek w Rzeszowie.

W nocy z piątku na sobotę na autostradzie A4 w pobliżu Jarosławia doszło do wypadku ukraińskiego autokaru, którym podróżowało 57 osób. Pięciu pasażerów zginęło.

Źródło: PAP / jb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz Nowak OP, Marcin Jakimowicz
24,43 zł
34,90 zł

Przejdź kryzys z nadzieją

Czy rozczarowani postawą wielu ludzi Kościoła nadal jesteśmy w stanie funkcjonować w nim jak dotychczas? Jak w dzisiejszych czasach wytrwać w wierze i nie stracić nadziei? Co robić, gdy ze wspólnoty...

Skomentuj artykuł

Po wypadku autobusu na A4 – na Ukrainę wróciło 24 podróżnych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.