Pochmurno i deszczowo. Prognoza pogody na majówkę

Pochmurno i deszczowo. Prognoza pogody na majówkę
pl.depositphotos.com
2 tygodnie temu
PAP/interia.pl/dm

Przed nami majówka. W sobotę w przeważającej części kraju będzie pochmurno. W niedzielę deszczowo, miejscami mogą wystąpić nawet lokalne burze. W poniedziałek zimno z lokalnymi opadami deszczu. Najzimniej będzie na północy kraju, ciepło na południu – tam nawet kilkanaście stopni.

W sobotę w większości kraju będzie pochmurno, miejscami może przebijać się słońce – szczególnie na północy. Pokropić może na południu Polski. Na termometrach możemy spodziewać się 8 stopni na północy, na wschodzie i południu nawet 17, w centrum około 15.

W niedzielę najcieplej będzie na południu kraju, gdzie termometry pokażą 14 stopni.  Wyjątkowo ciepło zapowiada się w Krakowie i Rzeszowie, gdzie można spodziewać się nawet 21 stopni. Na północy znacznie chłodniej. Tam około 10 stopni. Niestety, gdzieniegdzie mogą pojawić się opady deszczu i lokalne burze.

Poniedziałek zapowiada się pochmurny i chłodny, gmiejscami mogą wystąpić opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 stopni w Suwałkach, w centrum i na południu kraju około 12. W Katowicach nawet 17 stopni.

 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gary Jansen
20,94 zł
29,90 zł

Zmiana jest możliwa

Bywamy mistrzami wielkich, szlachetnych postanowień, choć zwykle trudno nam je w pełni zrealizować. Co zrobić, żeby ukształtować życie tak, aby czerpać z niego jak najwięcej radości? Warto zacząć od małych kroków –...

Skomentuj artykuł

Pochmurno i deszczowo. Prognoza pogody na majówkę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.