Pokazowo zdymisjonowani oficerowie powrócą

Pokazowo zdymisjonowani oficerowie powrócą
(fot. Serge Serebro / Vitebsk Popular News / CC BY-SA 3.0)
7 lat temu
"Nasz Dziennik" / PAP / pz

Oficerowie, którzy po ogłoszeniu raportu komisji ministra Jerzego Millera zostali przesunięci do rezerwy kadrowej, mogą liczyć na powrót do służby - dowiedział się "Nasz Dziennik".

Do rezerwy kadrowej przeniesiono wtedy w sumie piętnastu oficerów, w tym trzech generałów, sześciu pułkowników, czterech podpułkowników i dwóch majorów. Jak informuje gazeta, część tych oficerów już powróciła do służby.

Na powrót ma szansę np. gen. dyw. pil. dr Leszek Cwojdziński, b. zastępca Szefa Zarządu Szkolenia Sztabu Generalnego WP, w chwili dymisji szef Szkolenia Sił Powietrznych. Niewykluczone, że otrzyma etat w resorcie obrony lub stanowisko w Sztabie Generalnym - czytamy w gazecie.

Więcej w "Naszym Dzienniku".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Pokazowo zdymisjonowani oficerowie powrócą
Komentarze (4)
J
johnny77
18 lutego 2012, 02:52
Smoleńsk był wynikiem długotrwałego procesu, który rozpoczął się przy Okrągłym Stole, kiedy rozdano karty poszczególnym graczom, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo zbrodniarzom komunistycznym i całej agenturze sowieckiej. Jeśli praworządni Polacy nie zlikwidują zdrajców interesów Polski ,czyli obecnie agentury rosyjsko niemieckiej, to nasz kraj czeka katastrofa i utrata niepodległości . Pozaprawne działania obcej agentury można spokojnie udowodnić na bazie obecnego prawodawstwa polskiego , potrzeba tylko odrobinę determinacji i konsekwencji żeby przydybać zbrodniarzy.
B
Bielszym
17 lutego 2012, 19:44
Na użytek tych, którzy jak ja mają trudności z pobieraniem z serwera Sejmu RP relacji z działań zespołu parlamentarnego badającego katastrofę smoleńską: Posiedzenie zespołu parlamentarnego ds katastrofy smoleńskiej - wirtualna prezentacja http://www.youtube.com/watch?v=0W9p3ca1rtU Symulacja multimedialna miejsca katastrofy TU-154M w Smoleńsku, zaprezentowana podczas posiedzenia Zespołu Parlamentarnego A. Macierewicza. http://vod.gazetapolska.pl/1162-kadlub-rozerwany-od-srodka Kadłub rozerwany od środka http://www.youtube.com/watch?feature=pla<x>yer_detailpage&v=nzw-p3EcAlE
.
...
17 lutego 2012, 19:09
to że nasza oficjalna delegacja na obchody 70-tej rocznicy zbrodni katyńskiej zginęła w zamachu, to jest fakt i na żadne oficjalne potwierdzenie tego faktu nie możemy oczekiwać, póki władza w Polsce jest w rękach sprawców. To jest tak oczywiste, że tylko pożyteczni idioci mogą tego nie przyjmować do wiadomości(oprócz sprawców i ich świadomych zwolenników). Antoni Macierewicz o Smoleńsku.Chicago 5-2-2012 http://www.youtube.com/watch?v=NxEoARk-IsQ&feature=pla<x>yer_em<x>bedded
W
wawa
17 lutego 2012, 18:25
Tego zamachu nie wolno zapomnieć! Wszystkie fakty w sprawie katastrofy smoleńskiej, które ukazują się w niezależnych mediach i nie tylko, są dowodem na to, że był to zamach stanu bardzo dokładnie opracowany przez stronę polsko - rosyjską. Potem dokładnie przeanalizowany przez premiera Rosji i premiera Polski i razem zaakceptowany w Polsce w czasie wizyty Putina i dlatego rozdzielono wizytę premiera i wizytę Prezydenta do Katynia.Komisja parlamentarna pod przewodnictwem pana Antoniego Macierewicza dokonała głębokiej analizy katastrofy a amerykańscy profesorowie z NASA pokazali światu, że prawda jest zupełnie inna od tej, którą w Polsce zaprezentowała bezwstydna Anodina i Miller w swoim raporcie, który jest jednym wielkim kłamstwem. Zamordowano w białych rękawiczkach 96 najwybitniejszych Polaków, w tym Prezydenta Rzeczpospolitej i jego małżonkę. Za to morderstwo należy się dokładny i rzetelny proces, kończący się najsurowszą karą dla zamachowców - KARĄ ŚMIERCI. Nigdy Polacy nie darują tego morderstwa oprawcom, nawet jeśli ukryją się poza granicami kraju. Tego mordu nie wolno zapomnieć!

Skomentuj artykuł

Pokazowo zdymisjonowani oficerowie powrócą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.