Śląskie: policja poszukuje zaginionego autystycznego 12-latka

Śląskie: policja poszukuje zaginionego autystycznego 12-latka
(fot. depositphotos.com)
2 lata temu
KAI / jb

Świętochłowiccy policjanci poszukują 12-letniego autystycznego Stevena, który w środę wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił. Policja zamieściła zdjęcie i rysopis chłopca; prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

Jak podał w piątek zespół prasowy śląskiej policji, Steven Pilarski wyszedł z domu w Świętochłowicach 24 lipca o godzinie 21. Dotychczas nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Po raz ostatni był widziany w czwartek w Katowicach w towarzystwie 18-letniej koleżanki i 16-letniego kolegi.

Śląska policja opublikowała w piątek na stronie internetowej zdjęcie i rysopis chłopca. Poszukiwany ma z wyglądu ok. 15 lat. Ma 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie blond włosy.

W chwili zaginięcia ubrany był w jasnoniebieskie spodenki do kolan, czarno-żółtą koszulkę oraz buty sportowe koloru czarnego, miał przy sobie plecak koloru niebieskiego z napisem "Adidas".

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerami telefonu: (32) 34 90 266, (32) 34 90 255 lub z najbliższą jednostką policji - 112.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Śląskie: policja poszukuje zaginionego autystycznego 12-latka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.