Szydło: ponad 2,5 mln wniosków w ramach program 500 plus

Szydło: ponad 2,5 mln wniosków w ramach program 500 plus
(fot. PAP/Rafał Guz)
3 lata temu
PAP / MC

W ramach programu "Rodzina 500 plus" zostało już złożonych ponad 2,5 mln wniosków o przyznanie środków - poinformowała w niedzielę w Grodzisku Mazowieckim premier Beata Szydło.

"Przygotowanie programu 500 plus i wprowadzenie tego programu to praca całego zespołu ludzi. Pracował nad nim i utożsamiał się z tym programem cały rząd. To jest ogromna zasługa pani minister Elżbiety Rafalskiej, która razem ze swoim zespołem w ministerstwie rodziny, pracy i polityki społecznej w tak krótkim czasie przygotowała ten program i wdrożyła go w życie. Wdrożyła go w życie bez właściwie żadnych problemów, bo dziś już mamy (...)złożonych ponad 2,5 mln wniosków" - zaznaczyła premier.
Dodała, że zaczęły się już wypłaty z tego programu. "To jest ogromna zasługa pani minister Anny Streżyńskiej, która dzięki zaangażowaniu się spowodowała, że również wnioski mogą być składane za pomocą internetu' - podkreśliła Szydło. Podziękowała instytucjom finansowym, w tym bankom, za zaangażowanie w program "Rodzina 500 plus". Zaznaczyła, że program na pewno będzie kontynuowany.
Premier przemawiała na konferencji "Przyszłość i zdrowie polskiej rodziny" w Grodzisku Mazowieckim, w ramach panelu dotyczącego polityki prorodzinnej. Konferencja jest organizowana przez Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, który przypada 15 maja.
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Szydło: ponad 2,5 mln wniosków w ramach program 500 plus
Komentarze (1)
AB
Aleksander Borowski
16 maja 2016, 08:19
Tylko Lenin obiecał więcej.Rządy PISu będą rajem na ziemi. A więc każdy otrzyma mieszkanie?Kto za to zapłaci ? Supermarkety i banki?A może upaństwowić hanadel i banki ,wtedy nie będą stawiać oporu.

Skomentuj artykuł

Szydło: ponad 2,5 mln wniosków w ramach program 500 plus
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.