"Toruń za pół ceny"

"Toruń za pół ceny"
Toruń (fot. BiLK_Thorn / Foter / CC BY-NC-SA)
PAP / jm

Prawie 150 sklepów, kawiarni, restauracji, hoteli i placówek kulturalnych weźmie udział w akcji "Toruń za pół ceny", która będzie prowadzona od piątku do niedzieli. Mieszkańcy miasta i turyści będą mogli skorzystać z 50-procentowych zniżek na wybrane pozycje oferty.

Firmy i instytucje zaproszone do udziału w akcji wcześniej określają, które produkty, usługi czy inne pozycje oferty będą objęte promocją. Rabat 50 proc. nie musi dotyczyć całego asortymentu, a tylko wybranych propozycji. W trosce o jakość ofert są one wcześniej weryfikowane pod kątem zgodności z regulaminem akcji. W szczególności dotyczy to restauracji, które muszą zaproponować zniżkę na minimum trzy dania z karty głównej.

Wśród partnerów akcji "Toruń za pół ceny" można znaleźć firmy i instytucje, biorące udział w akcji w poprzednich latach, ale też zupełnie nowych uczestników.

Wszystkie miejsca, gdzie stosowane są zniżki, są oznaczone specjalnymi plakatami, a ich pełen wykaz można znaleźć na stronie internetowej akcji. Tradycyjnie w rabatowy weekend, na Rynku Staromiejskim zorganizowany jest punkt informacyjny, w którym będzie można dowiedzieć się o ofercie uczestników akcji.

Za połowę ceny w weekend można skorzystać z różnych atrakcji, a więc zwiedzić muzea i galerie, pójść na koncert symfoniczny, wybrać się na pokaz do planetarium, obejrzeć spektakl w teatrze lalkowym czy pospacerować po mieście z przewodnikiem. Zniżkowe oferty przygotowały również m.in. kluby muzyczne, gabinety kosmetyczne, siłownie.

DEON.PL POLECA

Akcja była wcześniej promowana nie tylko w Toruniu, ale także w Bydgoszczy, Trójmieście, Olsztynie i Warszawie.

Co roku organizowane są dwie edycje akcji "Toruń za pół ceny" - wiosenna pod koniec kwietnia i jesienna pod koniec września.

Ich celem jest zachęcenie do przyjazdu i odwiedzenia Torunia przez osoby poza Torunia również poza ścisłym sezonem turystycznym, ale zmobilizowania mieszkańców miasta do wyjścia z domów i atrakcyjnego spędzenia czasu

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Toruń za pół ceny"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.